Sleduj nás

Slovy uznávaného novináře: McGregor chce zápas s Diazem nebo Masvidalem!

Slovy uznávaného novináře: McGregor chce zápas s Diazem nebo Masvidalem!
Pokud má někdo o dění v UFC opravdu dobrý přehled, pak je to kanadský MMA specialista Ariel Helwani. Právě on přišel se zprávou, která nejenomže potvrzuje McGregorův návrat, ale navíc mu nabízí i optimálního soupeře.

Conor McGregor před pár dny prolomil mlčení a požádal Danu Whitea, aby domluvil jeho zápas s Frankiem Edgarem. Jeho prosba byla hlavou organizace ale odmítnuta s tím, že daný duel by nedával žádný smysl. Šéf UFC tak nabídl slavnému Notoriousovi zvučnější varianty a dvě z nich nyní uvedl i sám novinář Helwani.
„Conor doufá, že bude moct zápasit hned v lednu. Původně to měl být prosinec, tam to nevyšlo, tak se to budou snažit napravit v lednu. A co mi řekl jeden člen jeho týmu, Conor by chtěl v příštím roce zápasit rovnou třikrát,“ svěřoval se Helwani.

„Prvním soupeřem by měl být vítěz duelu Diaz vs. Masvidal (UFC 244, 2. listopadu) a potom vítěz zápasu Khabib vs. Ferguson (právě v jednání). Určitě o tom bude Conor ještě mluvit na svém turné po Rusku,“ doplňoval.


Ariel Helwani zmínil turné po Rusku a my můžeme jenom potvrdit, že začíná již tento čtvrtek (24. října). Conor na něm má propagovat svou whisky, která se zde právě začala prodávat, a má zde i mluvit o odvetě s Khabibem.

Plány ruského Orla jsou takové, že má před sebou nejspíše poslední dva zápasy kariéry. Jeden z nich se téměř jistě uskuteční na jaře v New Yorku (rovněž potvrzeno Helwanim) a druhý na některém stadionu v Rusku. Sám Khabib potvrdil, že jedná o Lužnikách (Moskva) a Gazprom Areně (Petrohrad).

S ohledem na zápas v Rusku nemůžeme vyloučit ani jméno kanadské bojové legendy Georgese St-Pierra, který je pro souboj s Nurmagomedovem ochotný vystoupit z důchodu. Pokud by ale nevystoupil, odveta s McGregorem by byla logickou volbou. V každém případě budeme moudřejší až po čase.

Další články