Sleduj nás

Slovenský raper Rytmus si to rozdá s legendou MMA Petrem Monstrem Knížetem

Slovenský raper Rytmus si to rozdá s legendou MMA Petrem Monstrem KnížetemFOTO: OKTAGON MMA

Pořádnou výzvu před sebe postavil boxující raper Rytmus. Po soubojích s Marpem a Gáborem Borárošem si jako další terč vybral jednoho z nestrašidelnějších lidí v Čechách. 


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Petr Monster Kníže je jedním z kmotrů MMA u nás, a i když má na hrbu čtyři křížky, postavit se mu v ringu vyžaduje pořádný kus odvahy. 

Hlavní tvář Monster Gymu, který vychoval například Makhmuda Muradova nebo Adama Šindeláře, si stále udržuje vysokou sportovní výkonnost, o které se v OKTAGONu mohl přesvědčit Kaik Brito i David Kozma. 


Nedávno naplánovaný souboj s Jožko Wittnerem, který měl proběhnou pod křídly RFA, sice nedopadl kvůli Monstrově zranění, ale vyhecovaný zápas se uskuteční letos. Ještě dříve, přesně 13. května, nás ale čeká rohovnický souboj na turnaji Fight Night Challenge 3 v Trnavě.

"Největší sportovní výzva pro Rytmuse! Nikdo nečekal, jaký cíl si vybere. Legenda Monster (13-2) totiž v MMA v postoji nikdy neprohrál a mlátit do něj, je jako bouchat pěstí do skály," popsala organizace zápas na svých sociálních sítích. 


Patrik Vrbovský je pravidelným účastníkem turnajů Fight Night Challenge. Po porážce od Gábora, kdy ale Rytmus překvapil sympatickým výkonem, přišla důležitá výhra ve vyhroceném duelu s rivalem Vlavo Molochem. 

Kromě nově ohlášeného zápasu nás na turnaji čeká další boxerské představení Attily Végha. Bývalý šampion Bellatoru se na odvetu s Karlosem Vémolou pokusí naladit výhrou nad UFC veteránem Ericem Spicelym. 


Další články