Sleduj nás

Slova uznání od problémového manažera! Respekt, Colby je pravý válečník, říká Abdelaziz

Slova uznání od problémového manažera! Respekt, Colby je pravý válečník, říká Abdelaziz

Ali Abdelaziz, manažer nigerijského šampiona Kamaru Usmana, uznal i přes předchozí spory kvality svého dlouhodobého rivala Colbyho Covingtona.

Mezi tábory Covingtona a Usmana to už delší dobu bublalo. Spory na veřejnosti měla vyřešit až bitva v oktagonu, kde po neúplných pěti kolech nakonec africký šampion obhájil svůj titul velterové váhy. Colby však předvedl boj, za který se nemusel stydět. Nemluvě o tom, že měl od třetího kola zlomenou čelist a neustále se rval o výsledek.

„Rád bych přiznal, že Colby Covington opravdu umí bojovat. Můžete ho milovat nebo nenávidět, ale tuhle snahu mu rozhodně nemůžete upřít. Respekt jemu i celému jeho ATT týmu,“ napsal zničehonic jindy problémový manažer Ali Abdelaziz na svém Twitteru, kde přiznával, že obě strany měly v minulosti problémy, ale zároveň se nebojí uznat ty, co si to právem zaslouží.

Na Colbyho nyní čeká půlroční pauza. Dle zpráv lékařů bude mimo hru až do června 2020, nerozhodnou-li v průběhu času jinak. Kamaru Usman by měl mít další obhajobu proti Jorgemu Masvidalovi, nicméně je možné, že Dana White nakonec ještě změní názor. Abdelaziz totiž zmínil, že další v pořadí, kdo si titulovou příležitost zaslouží, je Leon Edwards, jehož vítězná šňůra momentálně čítá osm zápasů. Naposledy podlehl právě Usmanovi (na body).

McGregor v mé divizi? Tady chce asi někdo zemřít! varuje Ira šampion UsmanDalší články