Sleduj nás

Slavný Spider se probouzí do staré formy. Adesanyu porazím, hlásí sebevědomě

Slavný Spider se probouzí do staré formy. Adesanyu porazím, hlásí sebevědomě

Již zanedlouho nám nastoupí Anderson Silva zpátky do klece a kromě toho, že se utká s velice zvučným soupeřem, nám prozradil, že se jeho příznivci mají opravdu na co těšit. 

UFC 234 a další návrat na scénu. Jindy hvězdný Brazilec plánuje svůj dlouho očekávaný comeback a představí se nám zrovna proti dalšímu hrdinovi. Tím je neporažený nigerijský borec Israel Adesayna, který je i s ohledem na věk a poslední výkony mírným papírovým favoritem. Přesto Spider slibuje, že fanoušci uvidí jeho staré já. 

„Jsem možná starší, ale zato zkušenější. Nemusím si nic dokazovat, protože jsem si v tomto sportu již sáhnul na svůj vrchol, ale mám-li něco říct směrem k fanouškům, pak to, že uvidí toho Andersona, jakého kdysi znali,“ prohlásil třiačtyřicetiletý zápasník, u něhož se proslýchá, že trénuje s právě tou osobou, která jako jediná porazila Adesanyu (v kickboxu). 

„Snažím se tu zachovat svůj podpis. Je jedno, jestli mi je dvacet, třicet nebo čtyřicet, pokaždé je věk jenom číslo. Když lidé říkají ‚oh, ty jsi starý‘, a děje se to zejména u mě doma, uvědomím si, že tenhle sport je můj koníček a zároveň i můj sen. A podle mě není chybou snažit se ho následovat,“ snažil se být upřímný. 

Vše je spojeno navíc i s obrovskou motivací. „Dana (White) za mnou přišel a řekl: ‚Vyhraj a můžeš bojovat o titul.‘ Odpověděl jsem mu, že to slovo musí dodržet, protože já tam nejdu prohrát,“ zakončil s šibalským úsměvem milovník publika a rovněž jeden z nejlepších zápasníků celé historie smíšeného bojového umění.Další články