Sleduj nás

Skvělá zpráva! Lvice Nunes odkládá důchod: S přítelkyní čekáme další dítě, musím je živit

Skvělá zpráva! Lvice Nunes odkládá důchod: S přítelkyní čekáme další dítě, musím je živitFOTO: UFC

Obavy z důchodu jsou pro tuto chvíli zažehnány. Dvojitá šampionka Amanda Nunes má speciální důvod, proč se udržet v práci déle.

Amanda Nunes se momentálně připravuje na svoji povinnou obhajobu mistrovského pásu z bantamové váhy, kde jí taneční partnerku bude dělat dobře známá tvář v podobě Julianny Peny. S tou má brazilská lvice shodné skóre 1:1 a v trilogii by se mělo rozseknout, kdo je celkově lepší.

MMA fanoušci se obávali, a Amanda tomu dost svými předchozími prohlášeními pomohla, že se s jindy dominantní šampionkou letos v kleci vidíme naposledy. Ona sama kolikrát naznačila, že už není nejmladší a ve své kariéře dosáhla všeho, co jenom chtěla. Jenže pak i v jejím životě došlo k události, která přehodnotila všechny její původní plány.


„Čekáme miminko!“ oznámila na svých sociálních sítích Amanda, která se svou ženou Ninou Nunes (před svatbou Nina Ansaroff) čeká již druhého potomka. Umělé oplodnění tedy slavilo úspěch, a to brazilské bojovnici nalilo čerstvou krev do žil.

„Ano, původně jsem chtěla končit, ale tyto plány se teď odkládají. Potřebuji bojovat už jen kvůli tomu, abych zabezpečila ty holky, co mám doma. Ve své kariéře jsem toho sice dosáhla hodně, vesměs vše, co jsem jen chtěla, ale pořád to není můj konec. Žádný důchod se tedy rozhodně neplánuje!“ vzkázala držitelka dvou mistrovských opasků.


Dle mnohých přezdívanou nejlepší MMA zápasnici celé historie tak ještě v bojovém oktagonu uvidíme i nadále. Jelikož dámské divize neoplývají takovou kvalitou, je to rozhodně dobrá zpráva. Například pérová váha UFC se drží naživu jen díky Nunes, jinak by ji Dana White už zrušil.


Další články