Sleduj nás

Sivákovi chybí KO úder, hovoří Růžička. Zápas s ním prý visí ve vzduchu

Sivákovi chybí KO úder, hovoří Růžička. Zápas s ním prý visí ve vzduchuFOTO: REAL FIGHT ARENA

Tadeáš Růžička potvrzuje, že zápas s Vaškem Sivákem visí ve vzduchu. Svého soupeře navíc velmi dobře zná, a tak ví, jaké jsou jeho slabé stránky. Zejména nějakého KO se příliš nebojí, to spíše on sám nějaké vyšle.

Tohle je bitva, o které se opravdu hodně hovoří. Dva velice perspektivní čeští postojoví bojovníci proti sobě. RFA už o tomto souboji mluvila a nepochybně jej také bude chtít doručit. Drobnou potíží mohou být finance, ale ty se prý také najdou. Zájem o tento fight je vskutku obrovský.

„Myslím si, že na tento fight určitě dojde,“ pověděl Tadeáš Růžička na kanálu Easy Cast. „Lidi to chtějí a je jenom otázka času, kdy a kde na to dojde,“ podotýká s tím, že částka již byla dána. „A možná dá ještě někdo více (jak RFA),“ nechal dvířka pootevřená případnému přesunu pod jiného hostitele.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Vaškovými silnými stránkami jsou přesnost, pohyb, rychlost. Moje zase extrémní bomby, tlak, výbušnost. On je o něco přesnější, ale chybí mu KO úder,“ sečetl Mawar kladné body sebe i svého soupeře.

„Rozhodně by pro mě bylo nejlepší, kdybychom spolu šli v malých MMA rukavicích. V těch prostřelíš cokoliv,“ ví Tadeáš, který kromě zápasu se Sivákem vyhlíží i jiné atraktivní možnosti.


„Svojí těžkou cestou jsem si už prošel. Dřu furt. Začínám být ve své nejlepší fyzické kondici. Jak stárnu, tak začínám být chlap fyzicky. Chci toho využít a vzít velké fighty a chci z toho vytěžit nějaké finanční prostředky,“ nechal se slyšet bojovník, který se nyní na čas přihlásil pod křídla organizace Clash of the Stars, kde jej bude čekat fight s „Gagstaboyem“ Tadeášem Veselým… Tedy za předpokladu, že se do 10. června najde. Od nedělní tiskové konference se totiž pohřešuje.


Další články