Sleduj nás

Sivákovi chybí KO úder, hovoří Růžička. Zápas s ním prý visí ve vzduchu

Sivákovi chybí KO úder, hovoří Růžička. Zápas s ním prý visí ve vzduchuFOTO: REAL FIGHT ARENA

Tadeáš Růžička potvrzuje, že zápas s Vaškem Sivákem visí ve vzduchu. Svého soupeře navíc velmi dobře zná, a tak ví, jaké jsou jeho slabé stránky. Zejména nějakého KO se příliš nebojí, to spíše on sám nějaké vyšle.

Tohle je bitva, o které se opravdu hodně hovoří. Dva velice perspektivní čeští postojoví bojovníci proti sobě. RFA už o tomto souboji mluvila a nepochybně jej také bude chtít doručit. Drobnou potíží mohou být finance, ale ty se prý také najdou. Zájem o tento fight je vskutku obrovský.

„Myslím si, že na tento fight určitě dojde,“ pověděl Tadeáš Růžička na kanálu Easy Cast. „Lidi to chtějí a je jenom otázka času, kdy a kde na to dojde,“ podotýká s tím, že částka již byla dána. „A možná dá ještě někdo více (jak RFA),“ nechal dvířka pootevřená případnému přesunu pod jiného hostitele.

„Vaškovými silnými stránkami jsou přesnost, pohyb, rychlost. Moje zase extrémní bomby, tlak, výbušnost. On je o něco přesnější, ale chybí mu KO úder,“ sečetl Mawar kladné body sebe i svého soupeře.

„Rozhodně by pro mě bylo nejlepší, kdybychom spolu šli v malých MMA rukavicích. V těch prostřelíš cokoliv,“ ví Tadeáš, který kromě zápasu se Sivákem vyhlíží i jiné atraktivní možnosti.


„Svojí těžkou cestou jsem si už prošel. Dřu furt. Začínám být ve své nejlepší fyzické kondici. Jak stárnu, tak začínám být chlap fyzicky. Chci toho využít a vzít velké fighty a chci z toho vytěžit nějaké finanční prostředky,“ nechal se slyšet bojovník, který se nyní na čas přihlásil pod křídla organizace Clash of the Stars, kde jej bude čekat fight s „Gagstaboyem“ Tadeášem Veselým… Tedy za předpokladu, že se do 10. června najde. Od nedělní tiskové konference se totiž pohřešuje.


Další články