Sleduj nás

Sivák: Patrik byl těžší, než jsem čekal, ale i tak jsem na něj netrénoval

Sivák: Patrik byl těžší, než jsem čekal, ale i tak jsem na něj netrénoval
Když se RFA ozvalo, že potřebují nějaký trhák na kartu, byl Vašek Sivák už v předvánoční pohodové náladě a na nějakou přípravu skoro ani nemyslel.

Protože k němu ovšem dorazila velmi pozoruhodná nabídka, která se jen těžko dala smést ze stolu, tak volání organizace vyslyšel a rovnou se postavil do čela hlavní karty sedmého pokračování velkého RFA turnaje, jenž se konal v Praze.

Vašek Sivák coby jako šampion WAKO Pro vyzval k tanci Patrika Záděru, jehož udolal na body. Po tomto úspěchu se zapsal do historie nové asociace, jelikož byl jmenován jejím prvním oficiálním šampionem.


Když bylo po zápase, mohly napovrch vyplout různé věci, které se předtím neslušely. Vašek například přiznal, že do titulové bitvy vstupoval prakticky nepřipraven. Věřil však ve své zkušenosti a svůj um, který se nezapomíná.

Vaclav Sivak je prvnim sampionem Real Fight Arena Vašek Sivák

Sivák: 200 tisíc v kapse a bez tréninku


„Já jsem netrénoval. Fakt to je jen talent teď, co ukazuju. Vypadl jim Marpo. Já jsem si myslel, že do konce roku budu mít klid. Užíval jsem prostě život. Je mi 23 let. Když máš v kapse 200 000 a jsi sám, takže prostě… Alespoň je to zkušenost. Vidím, že to není prdel prostě a začnu makat. Díky Bohu je všechny porazím,” rozpovídal se Vašek v rozhovoru pro kaocko.


“Určitě byl Patrik (Záděra) tvrdším soupeřem, než jsem očekával, vydržel toho fakt dost. Hlavně byla znát ta jeho váha. Nechci se na to vymlouvat, ale byl třeba o pět kil těžší, což dělalo dost. Bralo mi to fýzu,“ prohlásil nový král do 66 kilogramů.

“Chtěl jsem to ukončit, proto jsem na začátku trochu plašil. Pak jsem ale zapnul na stroj a snažil se dávat už jen čisté údery. Vyšel mi ten highkick, v ringu jsem prostě přeplej a necítím nic,“ zakončil Sivák s úsměvem.


Další články