Sleduj nás

Shevchenko: Bude to neuctivé, pokud s Grasso nedostanu okamžitou odvetu. Však jsem vyhrávala

Shevchenko: Bude to neuctivé, pokud s Grasso nedostanu okamžitou odvetu. Však jsem vyhrávalaFoto: UFC

Protože dlouho vládla muší váze, dožaduje se nyní Valentina Shevchenko okamžité odvety s novou šampionkou Alexou Grasso.

Obě dámy se spolu utkaly 5. března na turnaji UFC 285 v Las Vegas, kde se zrodilo překvapení. Valentina před vstupem do čtvrtého kola vedla na listině rozhodčích 2-1 na body, ale pak se dopustila chyby. Soupeřka jí pokryla kop z otočky, na který zareagovala strhem na zem a ihned nasadila škrcení. To bylo tak pevné, že bývalá šampionka musela už jenom odklepat.

Neví se, jaký scénář bude následovat příště, ale logicky by jím měla být okamžitá odveta. Už jen díky tomu, co Valentina v muší váze dokázala, jak dlouho zde vládla a jak se nyní nechala porazit. Oficiálně však reparát potvrzený nemá, což ji pochopitelně vytáčí.

„Nic jiného než odveta nedává smysl. Pokud ji nedostanu, bude to s ohledem na můj odkaz a vše, co jsem tu dokázala, velmi neuctivé,“ prozradila Shevchenko serveru MIddle Easy.

„V tom zápase jsem vyhrávala. Měla jsem ho z velké části pod kontrolou, jenže pak jsem vyslala jeden hloupý kop, který v normálních případech není tak hloupý, protože mi už kolikrát v minulosti vyšel, ale teď jsem se po něm nechala hodit na zem. A protože se jednalo o závěr čtvrtého kola, tak už mi bohužel chyběly síly, abych takedown soupeřky odvrátila,“ říkala.


„Ten kop vše změnil, ale jinak Alexa nebyla lepší jak já. Nemohu se dočkat, až to napravím, až nadejde čas odvety, kterou si právem zasloužím. Vezmu si zpátky to, co je mé, čekám jen na nějaký signál ze strany UFC, aby mi to potvrdilo. Pak se dáme zpátky do práce,“ předeslala pětatřicetiletá bojovnice.


Další články

Leo Brichta: V OKTAGONu jsem nedostal titulovou šanci ani pořádnou výplatu!

Návrat k MMA, navíc na té největší evropské scéně a na zdaleka nejsledovanějším turnaji. Leo Brichta nepatří mezi borce, které by svazovala nervozita. Naopak, roste s příležitostí a dokáže jí využít. Nyní se po období, kdy nemohl naplno rozvinout svůj potenciál, chystá uhranout polskou scénu.

Leo Brichta: V OKTAGONu jsem nedostal titulovou šanci ani pořádnou výplatu!