Sleduj nás

Shem Rock se po Pokorným pustil i do Lengála! Až ho potkám na ulici, hned mu ji vypálím, říká

Shem Rock se po Pokorným pustil i do Lengála! Až ho potkám na ulici, hned mu ji vypálím, říkáFOTO: OKTAGON MMA

Ten kluk si prostě nedá pokoj. Kvůli jeho excesu na vážení musel být zrušen očekávaný souboj s Jardou Pokorným. Dlouho se pak zdálo, že jeho kariéře v Oktagonu odzvonilo, ale organizace drží nad svérázným Britem ochranou ruku a ten si chce nyní vyšlápnout na další tuzemskou hvězdu.

Příliv ostrovních bijců přinesl do žluto-černé organizace zcela nový level trash talku. Shem Rock se stal ambasadorem agresivního chování, které hraničí s prachsprostou šikanou. Strážce zákona Jarda Pokorný by mohl o útocích neurvalého Angličana vyprávět. Rock, který díky své kriminální minulosti těžce vydýchával profesi svého soupeře, se neostýchal atakovat „Juboxovu“ rodinu i další obvyklá tabu témata. Po konfliktu na vážení se však ale zdá, že se již tato dvojice v kleci nikdy neutká.

„Pokorný už se asi v Anglii neukáže. Myslím, že i kdybych s ním chtěl zápasit na jeho půdě, tak se týden před turnajem zraní. Moc dobře totiž ví, že jsem ten nejhorší soupeř, kterého může potkat. Jsem lepší v grapplingu, wrestlingu i postoji,“ vrátil se k nedávné rivalitě Rock v rozhovoru s Bryanem Laceym.


Pokorného tak Rock očividně pustil z hlavy, ale to neznamená, že si nevyhlédl jiného domácího borce, kterému chce zatnout tipec. Před jeho posledním zápasem, který se odehrál v létě na Štvanici, se Brit ostře nepohodl s Vlado Lengálem. Slovní potyčka přerostla ve strkanici a rozčertění bijci již sahali po židlích, které chtěli použít jako zbraně. Rock očividně z této situace nosí na duši nějakou křivdu, protože Vlado byl první, na koho si vzpomněl při jmenování potenciálních soupeřů.

„Jednoho borce chci zničit ještě víc než Keitu. Moc dobře si totiž pamatuji, co o mě Lengál říkal na tiskové konferenci. Ta kun*a ale řekla, že se mnou zápasit nechce! Pokud ho potkám někde na ulici, tak do něj hned vlítnu a vypálím mu jednu. Je to stejně osobní, jako to bylo s Pokorným,“ nechal se slyšet Shem, který si však musí nechat zajít chuť, protože Vlado prověří v prvním kole Gamechangeru nebezpečného Daniela Torrese.Další články