Sleduj nás

Shem Rock: Fízl Pokorný dostane v kleci těžkou lekci. A hned potom chci celý policejní sbor

Shem Rock: Fízl Pokorný dostane v kleci těžkou lekci. A hned potom chci celý policejní sborFOTO: OKTAGON MMA

Léta na útěku před zákonem a život v drsném anglickém slumu, to vše zanechalo na talentovaném bijci očividné následky.

Totální averzi k autoritám si chce Shem Rock ventilovat v kleci. První možnost tak dostane na OKTAGONu 48 již 4. listopadu.

Žlutočerná organizace poprvé ve své historii zavítá na britské ostrovy. Největší lákadlo manchesterského turnaje je místní bavič Paul Smith, který si zkusí zápas v kleci proti podobně nezkušenému Jakeu Quickendenovi.


Kromě hvězd showbyznysu budou samozřejmě připraveny i osvědčené tváře organizace, Pokorný nebo Bahník. Karta je ale primárně postavena na domácích borcích, jako jsou Rock, Austin a Wanliss.

Na turnaji OKTAGON 48 budeme také svědky vyústění jednoho trvajícího sporu. Veterán domácí scény Jaroslav Pokorný se v kleci potká s Britem Shemem Rockem. Oba borci si poslední měsíce vypisují na sociálních sítích a vzájemně na sobě nenechali nit suchou. Manchesterská hala tak bude svědkem konečného vyřešení této nevraživosti.


„Nabídli mi ho už v Praze, jenže on to nepřijal. Jen seděl a čekal jak nějaká ženská. Navíc začal říkat nesmysly na sítích. Tak jsem mu jasně vzkázal, ať si mě vůbec nebere do huby, nebo ať podepíše smlouvu. Jelikož oznámili zápas, vypadá to, že ji fakt podepsal,“ prohlásil překvapeně Rock.

„Jubox“ se bojem na nepřátelském území dobrovolně připravil o podporu publika, které bude jasně na straně místního rváče. Pro Pokorného se bude jednat o poměrně nový zážitek, protože zažil pouze dva neúspěšné výjezdy na turnaje ruské organizace ACB, ale jinak bojoval vždy v Čechách. Nenávistnou atmosféru slibuje svému soupeři i Rock, který skladbu manchesterských fanoušků dobře zná.

„Nikdo nepřijde podpořit policajta, vůbec nikoho nebude zajímat. Zrovna policajty tam totiž fakt nemají rádi. Bude to můj večer, má show, moji fanoušci,“ varuje Pokorného jeho soupeř. Rock se svojí averzí ke státním složkám nijak netají a již se těší, jak si na „Juboxovi“ schladí žáhu za všechna ta příkoří, kterých se na něm měli policisté dopustit.


„Můžu mu vlézt snadno do zad a uškrtit ho jako ty před ním. Ale na to ať rovnou zapomene, protože on to tak snadné mít nebude. Nechci ho škrtit, ale mlátit do obličeje. Zbít ho do bezvědomí. Nejdu tam s tím ho jen porazit. Já ho jdu zabít. Pokud jsou tam ještě další fízlové, dopraváci, bachaři a prostě tahle sorta, postupně budu bojovat s každým z nich. Zaměřím se hlavně na ně,“ vyhlásil Rock válku všem strážcům zákona a pořádku.

Zdroj: OKTAGON MMA


Další články