Sleduj nás

Shazování váhy na UFC Fight Night Praha, Pudilové chybí pět kilogramů

Shazování váhy na UFC Fight Night Praha, Pudilové chybí pět kilogramů

Českou MMA zápasnici Lucii Pudilovou čeká v sobotu 23. února nejdůležitější zápas v kariéře. Během galavečera UFC Fight Night se totiž do oktagonu postaví proti zkušené Američance Liz Carmouche. Protože bojují v kategorii muší váhy, rodačku z Příbrami čeká nepříjemné shazování kilogramů.

Čtyřiadvacetiletá Pudilová v UFC doposud zápasila v bantamové váze (56.7 kg - 61.2 kg), jenže její sobotní zápas v Praze s Carmouche v kategorii muší váhy tedy v rozpětí 52.2 kg - 56.7 kg.

Kromě tvrdého tréninku tak musela svěřenkyně Ladislava Erdélyiho radikálně hubnout, ale před pátečním vážením stále není tam, kde by měla být a kilogramy musí nekompromisně pryč.

Českou MMA zápasnici Lucii Pudilovou čeká v sobotu 23. února nejdůležitější zápas v kariéře


"Budu chodit do vany a hodně se potit," prozradila recept na to, jak chce přes noc shodit pět kilogramů. Úbytku síly se však nebojí a jak sama říká, fyzicky se cítí velmi dobře. "Poslední trénink jsem měla dnes ráno (čtvrtek) a cítím se velmi dobře," dodala. Celý galavečer UFC Fight Night můžete sledovat  v sobotu 23. února na stanici Nova Sport 2 od 17:00, nebo na internetovém portálu VOYO.


Další články