Sleduj nás

Posledních šest zápasů, šest porážek! Gábor Borároš oznámil soupeře pro další zápas

Posledních šest zápasů, šest porážek! Gábor Borároš oznámil soupeře pro další zápasFOTO: OKTAGON MMA

Oblíbený bojovník OKTAGONu stihne před svým ohlášeným duelem v Liberci ještě jeden zápas. Odveta s Václavem Mikuláškem to ale nebude.

Gábor nastoupí na druhém turnaji nové organizace FABRIQ MMA, a to dokonce v hlavním zápase. Punisher je pro slovenské fanoušky vždy velké lákadlo, ale jeho soupeř bohužel příliš velkých kvalit nedosahuje.

„Gábor je zpátky! Na podzim jsme se dočkali návratu a rychlé výhry na prvním turnaji FABRIQ, na konci roku box s Mikuláškem v zaplněné O2 areně. Punisher osmnáct z devatenácti výher ukončil před limitem a v Nitře to nebude chtít jinak,“ potvrdila organizace opětovné angažování známého borce.


„Veterán Bellatoru a ACB The Messenger se měl ukázat už na minulém turnaji s Ryšavým. Majitel černého pásku v BJJ má na kontě sedm ukončení na submisi,“ přestavil FABRIQ Kirilla Medvedovskiho.

Pokud se ale podíváme podrobněji na statistiky zmíněného veterána, tak v Bellatoru získal jednu výhru ze čtyř zápasů a v ACB si připsal pouze tři porážky. To, co je ale smutnější, než neúspěchy v elitních organizacích, jsou poslední výkony izraelského borce.


Jedna výhra z posledních 7 duelů, k tomu tři zápasy zrušené a hlavně často velmi bezkrevné výkony a prohry během první minuty úvodního kola! Stále teprve třicetiletý bojovník působí dojmem, že mu stačí dostat po zápase obálku s výplatou a nechává ostatní, aby si na něm vylepšovali rekord.

Uvidíme, zda Kirill poctí Slovensko svojí návštěvou a v jaké formě dorazí. Do zápasu zbývají zhruba tři týdny, takže čas na nabrání kondice je, ale uvidíme, jak to bude s motivací.

Pro Gábora se každopádně jedná o příjemný zápas, ve kterém může otestovat, jak je na tom s formou před náročnějším duelem v Liberci. Na OKTAGONu 41 jej totiž čeká vítěz německé Výzvy Selim Topuz, který svoji kariéru rozvíjí směrem vzhůru, kdežto Medvedovski připomíná Titanic klesající ke dnu a zapomnění.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články