Sleduj nás

Šest proher je šest proher. Bylo by lepší, kdyby odstoupil, navrhuje White B.J. Pennovi

Šest proher je šest proher. Bylo by lepší, kdyby odstoupil, navrhuje White B.J. Pennovi

Život k nám dokáže být kolikrát krutý, o čemž se bojovník s krycím názvem „The Prodigy“ přesvědčil zase jednou na vlastní kůži. Místo toho, aby se věnoval sportu, který má rád, na něj začíná čím dál více lidí tlačit, aby přehodnotil své budoucí plány. 

Čtyřicetiletý rodák z Havaje se na UFC 232 postavil proti Ryanu Hallovi a ihned v prvním kole byl donucen se mu vzdát. Jedná se pro něho již o šestou porážku v řadě, což už je dost na to, aby jej nejprestižnější bojová soutěž planety propustila ze svých služeb. 


Své nám k tomu řekl i sám velký boss. „Nechci, aby to vyznělo jakkoliv urážlivě, protože mám ‚BJe‘ rád, ale myslím si, že nastal ten správný čas, aby odstoupil ze světel reflektorů,“ pravil poněkud tvrdě, leč stále upřímně Dana White.


V duelu s Hallem se B.J. Penn nechal nachytat a v půlce prvního kola se mu po úspěšném pokusu o submisi vzdal. „Hall byl pro tuto chvíli nejlepší soupeř, jakého mohl dostat. Jednalo se o dva typologicky téměř stejné chlápky, avšak Ryan se se svou rolí popasoval lépe,“ uvedl White jenž na závěr zopakoval, že by bylo lepší, kdyby Penn odešel do důchodu.


Další články