Sleduj nás

Sejmul bych tě, jsi na mě moc malý, říká Woodley na adresu Conora, čímž mu naznačuje, jakou cestou se má po UFC 229 vydat

Sejmul bych tě, jsi na mě moc malý, říká Woodley na adresu Conora, čímž mu naznačuje, jakou cestou se má po UFC 229 vydat

Kostky byly hozeny, všichni netrpělivě čekáme na žhavou lasvegaskou noc v T-Mobile Areně, v níž se utká současný a bývalý šampion v lehké váze, a do boje o popularitu se nově přidává i aktuální jednička ve velterové váze Tyron Woodley. Jeho cílem je rovněž zavřít ústa již tak užvaněnému Irovi, který si účast v jeho váhové divizi už jednou zkusil.

Woodley alias „The Choosen One“ (19-3) má svou bitvu o čest již za sebou (Darren Till na UFC 228), a tak se může s klidným svědomím oddávat jako všichni ostatní tomu, co nás čeká příště. Na programu je největší duel v dějinách nejen celého UFC, ale také celého bojového umění, a obávaný americký zápasník už teď nabízí Conorovi šanci, jež by z něj mohla (pokud dá Khabiba) opravdu udělat nejlepšího z nejlepších.

„Budu tam (v Las Vegas) jako součást komentátorského týmu a už teď se nemohu dočkat, jak ten duel dopadne,“ svěřuje se Woodley.


Tyron Woodley se věří na Conora

„Myslím si, že Khabib je přichystaný víc než kdy dřív a že se pokusí udělat to, co nám slíbil (zmalovat Conorovi obličej). Jestli má McGregor nějakou šanci, pak to je v prvním, druhém, maximálně třetím kole, protože pak ani jeho jindy smrtící levačka nebude mít dostatek sil, aby Khabibovi ublížila,“ říká.


„Takže abych to shrnul. Očekávám, že Khabib vyhraje, ale pro své osobní důvody bych si přál, aby to vyhrál Conor,“ překvapuje Choosen One přísedící publikum, které pak zajímalo, co má ve svých plánech.

„Pokud Conor vyhraje, pak jediné utkání, jež by dávalo smysl, bylo o titul ve velterové váze. Prostě vzchopit se a zkusit získat třetí pás. Z pohledu analytika má dosavadní praxe věří Nurmagomedovi, jenže můj bankovní účet si přeje McGregora,“ vysvětluje.

„Věřím, že by proti mně neměl šanci. Je moc malý a hrozí jen jedním úderem. Jaký můj soupeř mi kdy ublížil, když proti mně vyrukoval pouze s jedním triumfe? Žádný! Proto bych ho bez váhání sejmul,“ dodává.Další články