Sleduj nás

Šéf UFC nestačí udivovat! Připravte se na turnaje ve fackování!

Šéf UFC nestačí udivovat! Připravte se na turnaje ve fackování!
Pouhé MMA zápasy mu nestačí, a tak se Dana White rozhodl k velmi nečekanému a pro někoho i kontroverznímu kroku.

Začalo to někde v Rusku, odkud k nám již léta putují videa, jak se dva borci na střídačku fackují. Los určí toho, kdo začne, přičemž účel je zjevný. Toho druhého svou ranou vypnout, anebo ho donutit odstoupit.

dana white ufc Šéf UFC Dana White

Šéf UFC vymýšlí další show


S bojovými sporty takováto věc nemá příliš společného, ale kupodivu to lidi baví. A baví je to dokonce natolik, že se to přesunulo do USA. Letos začátkem března takovýto turnaj uspořádal sám slavný herec a bývalý kulturista Arnold Schwarzenegger, kterému se to zjevně osvědčilo, a tak se toho chytil i sám šéf UFC.


Dana White na tom pracuje s bývalým generálním ředitelem UFC Lorenzem Fertittou. Společnými silami plánují přivést Slap Fighting do Las Vegas. Momentálně čekají na povolení od nevadské atletické komise, takže může nějakou dobu trvat, než celý projekt dostane zelenou.

White nicméně už teď v průběžných časových intervalech dělá nábory a na svých sociálních sítích dokonce lákal fanoušky, že se brzy stanou svědky „největší fackovací organizace“ na světě.


Momentálně se tedy turnaje plánují realizovat hlavně v Las Vegas, které je centrem zábavy a showbyznysu. A co víc, toto město je i srdcem turnajů UFC. White záměrně doufá, že fanoušky obou odvětví spojí dohromady.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Nenastartoval jsem motor, mrzí mě to! kál se po nevýrazném výkonu Marlon Vera

Další z galavečerů organizace UFC je za námi a nutno uznat, že hlavní zápas nepřinesl ani zdaleka takový ohňostroj zábavy, jak se očekávalo. Kdo naopak příjemně překvapil je nestárnoucí Holly Holm, která se po prvním rozehřívacím kole rozjela k parádnímu výkonu. Třetí výhru v řadě a jeden z výkonů večera si odnesl přemožitel Lájoše Kleina, Američan Nate Landwehr, který svého soupeře uškrtil ve druhém kole.

Nenastartoval jsem motor, mrzí mě to! kál se po nevýrazném výkonu Marlon Vera