Sleduj nás

Šéf Top Ranku potvrdil, že se Fury s Wilderem utkají ještě 2x! Joshuu do této smetánky ale nepočítá…

Šéf Top Ranku potvrdil, že se Fury s Wilderem utkají ještě 2x! Joshuu do této smetánky ale nepočítá…

Box v těžké váze je velkým lákadlo pro všechny boxerské fanoušky, kteří se nyní dočkali poměrně nečekaného, leč velice poutavého prohlášení. Šéf stáje Top Rank uvedl, že na Furyho s Wilderem čeká kýžená trilogie.

„Tohle jsou přesně zápasy, které lidé chtějí. Top heavyweight boxing, tomu se nic nevyrovná. Jsem si jistý, že druhý zápas mezi nimi bude ještě vyhecovanější než ten první. A co teprve třetí? Ten bude hlavně důležitý pro toho, kdo prohraje,“ pravil Bob Arum, vůdčí hlava společnosti, která se postarala o vývoj takových bojovníků, jako jsou Muhammad Ali, Oscar De La Hoya, Joe Frazier, George Foreman, Manny Pacquiao či Floyd Mayweather Jr.


„Mohu se vám zaručit, že nás čeká trilogie. Ve světě boxu je spousta skvělých zápasníků, kteří se mezi sebou utkali třikrát, stejné to bude i zde," uvedl sebevědomě. Doposud nám byla však odhalena odveta. Kdy přijde ta třetí část, to zůstává ve hvězdách. 

Otázkou je, jak do této užší smetánky nejlepších bojovníků spadá Anthony Joshua? „Bohužel nijak,“ odpovídal Arum. „Anthony nemá v Americe žádnou reputaci a ve své první bitvě nic neukázal, navíc se nechal knokautovat. Pokud postavíte Joshuu proti Furymu nebo Wilderovi, výsledek by byl už předem jasný. ‚AJ‘ se bohužel zprotivil americkému publiku. Jeho zápasy na tomto území již nebudí takovou pozornost,“ doplnil bez sebemenších výčitek.Další články