Sleduj nás

Sebastian Fapšo předvedl v Rusku výborný výkon! Padl ale těsně na body

Sebastian Fapšo předvedl v Rusku výborný výkon! Padl ale těsně na bodyFOTO: RCC

Druhý československý zástupce se v krátké době představil na ruském území a ani tentokrát si vítězství domů nepoveze. Po Tadeáši Růžičkovi absolvoval náročnou cestu i Sebastián Fapšo, ke kterému se měl podle původních plánů přidat i Václav Sivák. Ostravský Bad Boy však svůj duel kvůli zranění zrušil, a tak se oči fanoušků upíraly pouze na slovenský Tank.

Turnaj RCC Fair Fight 20 měl na programu třináct duelů a Sebastián svým zápasem otvíral hlavní kartu. Kickbox v malých rukavicích je jeho excelentní disciplínou, ale na druhé straně ringu stál tentokrát velezkušený domácí borec Saygid Alibekov. Pro toho to po letech strávených v MMA byla premiéra v postoji, ale změna pravidel mu očividně žádné problémy nedělala. 

První kolo začalo poměrně opatrně z obou stran, ale Alibekov byl ve svých dlouhých úderech trochu přesnější. Ve druhém kole rozjel Fapšo svůj vyhlášený tlak a několikrát dostal zkušeného soupeře do úzkých. 


Ten se snažil kontry zastavovat útoky, což se mu více dařilo ve třetím kole. Rozhodčí vyrovnaný duel poslali do extraroundu, ve kterém měl trochu více sil Alibekov. Několik přesných úderů potom rozhodlo o velmi těsném vítězství domácího borce.

Organizace RCC se po ztrátě Václava Siváka pokusila zachránit kartu náhradním soupeřem, kterým byl Thajec Sue Black. Ten se velmi rychle přesvědčil o kvalitách Kymrana Nabatiho, který je v ruské organizaci zatím neporažen a opanuje post absolutní jedničky v pérové váze. 


Sue Black sice absolvoval řadu těžkých zápasů v ONE FC, ale Nabati jej během první minuty nahnal k lanům, kde jej zasypal údery a vše ukončilo přesné koleno na tělo Thajce.  
 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články