Sleduj nás

Sean O’Malley nastínil termín svého dalšího návratu i jméno soupeře

Sean O’Malley nastínil termín svého dalšího návratu i jméno soupeře
Sean O’Malley zacílil svůj zrak na turnaj UFC 274, jenž se bude konat letos v květnu v Arizoně.

Sugar se momentálně nese na vlně tří výher, jejíž vrchol představuje úspěch nad Raulianem Paivou, jehož přemohl koncem minulého roku na TKO ještě v prvním kole.

Tento skalp sedmadvacetiletému fighterovi původem z americké Montany vynesl v UFC novou smlouvu, díky níž si konečně, jak sám říká, přijde na slušnou výplatu. A s touto výplatou se mu také otevřou dveře až k případné titulové cestě.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Jak jsem řekl, zaplaťte mi a já vám seknu kohokoliv. Jsem rád, že jsme s Danou Whitem nakonec našli společnou řeč. On splnil svou část dohody a teď je na mně, abych doručil tu pravou show – Sugar show!“ burcoval perspektivní bijec z bantamové váhy.

Soupeře má už vytipovaného. „Rád bych Pedra Munhoze, ale uvidíme. Potřebuju se nejprve zapojit do plného tréninku, abych se stihl v květnu vrátit. To je takový termín, který teď nosím v hlavě. Potřebuju zápasit a potřebuju si udržet tohle pracovní tempo,“ pronesl O’Malley, jenž tak stihl připomenout, že se stále zotavuje ze zraněné ruky, jíž si poranil loni v prosinci.


Turnaj UFC 274 se měl původně konat v Brazílii, což byl jeden z důvodů, proč do hlavního zápasu organizace vhodila šampiona lehké váhy Charlese Oliveiru. Následně se ovšem tento galavečer přenesl do Arizony, která je pro změnu domovem vyzývatele Justina Gaethjeho. A čas nám napoví, zdali se na tuto kartu přidá i O’Malley.

Další články