Sleduj nás

Sázkový podvod je stále ve fázi šetření, nic není ukončeno! nepotěšila Gábora Borárose mluvčí policejního prezídia

Sázkový podvod je stále ve fázi šetření, nic není ukončeno! nepotěšila Gábora Borárose mluvčí policejního prezídia Foto: OKTAGON MMA

Podle slov bývalého bojovníka Oktagonu se zdálo, že je vše zdárně vyřešeno. Opak je však pravdou, protože nad hlavou populárního bijce stále visí Damoklův meč odnětí svobody nebo jiného trestu.

Kauza, kterou tuzemská MMA scéna nepamatuje. I když se v minulosti odehrály zápasy, u kterých se otevřeně pochybovalo o jejich čistotě, nikdy nebylo tak snadno prokazatelné, že se jedná o očividnou boudu. Souboj Gábora Borárose s Kirillem Medvedovskim ukázal, jak se nemá sázet na MMA zápas. Průběh souboje v kombinaci s množstvím přijatých sázek donutil Tipsport i další kanceláře k předání případu policii. Ta má jako obvykle na vše dost času, ale jak se zdá, mračna se nad aktéry stahují a jejich pocit nedotknutelnosti je ryze falešný.

„Předložil nám papír, ve kterém policie Slovenské republiky uvádí, že proti němu není vedené žádné vyšetřování. Je to oficiální papír z Ministerstva vnitra Slovenské republiky,“ postavil se v srpnu za svého koně Ondřej Novotný. Bohužel ani boss žlutočerné organizace asi nevěděl, jak se věci budou vyvíjet, a kam nakonec Gábora cesta povede. „Bestie“ se totiž nedávno spojila s konkurenční organizací RFA, čímž se dopustila těžko pochopitelné zrady, kterou ani Ondřej Novotný nevydýchal.


 „Lidsky je to rozhodně za čarou. Kdo s čím zachází, s tím taky schází. Když skončíš v náruči Jidáše, vole, to z tebe dělá největší mr**u. Pak jsi s ním největší kámoš pro pár mizerných zlaťáků. To o tobě a tvé situaci něco vypovídá! Pro Gábora máme v srdci speciální místo, ale už je to jen smutná komůrka. Tak to v životě chodí,“ odsoudil svého bývalého zaměstnance Novotný.

Jak se zdá, nepřízeň mocných mužů domácí MMA scény není jediným problémem, který teď Gábora trápí. Slovenská webová stránka sport.sk totiž oslovila odpovědné osoby činné v Borárosově sázkové kauze a výsledná odpověď nevěstí pro „Bestii“ nic dobrého.


„V této souvislosti je v současnosti vedené trestní stíhání. Vzhledem k probíhajícím úkonů není možné poskytnout žádné bližší informace,“ uvedla mluvčí Denisa Bárdyová. Oficiální formulka znamená jediné, Gábor rozhodně nemůže být v klidu.


Další články