Sleduj nás

Šampion Patrik Kincl zůstává v Oktagonu a hned ve svém příštím zápase se popere s velkou výzvou

Šampion Patrik Kincl zůstává v Oktagonu a hned ve svém příštím zápase se popere s velkou výzvouFoto: OKTAGON MMA

Rozhodnutí bylo učiněno. Šampion Patrik Kincl souhlasil se setrváním v Oktagonu, pod jehož taktovkou se představí hned na turnaji v Edenu.

Patrik Kincl dlouho napínal svoje fanoušky, jak se rozhodne. KSW bývá pro spoustu bojovníků splněným snem a pro Patrika to mohl být zjevně i poslední pokus, jak svou kariéru přeorientovat do zahraničí a pokusit se tam prorazit. Nakonec ale přeci jen vyhrál Oktagon, který se s podmínkami, jež svému šampionovi předložil, nenechal zahanbit. A navíc v příštím roce chystá Tipsport Gamechanger v jeho váze.

„Rozhodl jsem se pro Oktagon, jelikož se mi líbily podmínky, které mi nabízí. Tím mám na mysli hlavně velké události, jako jsou turnaj v Edenu a na frankfurtském fotbalovém stadionu,“ svěřil se Patrik po odhalení své budoucnosti deníku Sport. Připomněl tak, že se Oktagon bude snažit v jednom roce vyprodat rovnou dva fotbalové stadiony, jeden v Česku a druhý v Německu.

„S vedením KSW jsme jednali i o působení v Čechách, kde by si rádi upevnili svoji pozici. Pokud by se mi dařilo, mohl bych být jejich ambasadorem na domácí půdě. Také mi nabízeli brzkou titulovou příležitost. Stačilo by vyhrát první zápas a pak by mě nechali jít o pás,“ popsal Patrik, jaké podmínky odmítl.

V Kinclově moci je opasek střední váhy Oktagonu, který naposledy uhájil před nájezdem polského zápasníka Piotra Wawrzyniaka. Nově mu tanečního partnera pro turnaj v Edenu, jenž se uskuteční 8. června, bude dělat Matěj „Money“ Peňáz. Ten doufá, že by mu případná výhra mohla zařídit další šanci v nejlepší MMA lize světa, UFC.

„S Matějem se známe, v gymu jsme spolu strávili nějaký čas. Každého svého soupeře řadím hodně vysoko, snažím se nic nepodcenit. U Matěje to bude to stejné,“ dodal Kincl velmi stručně.  


Další články