Sleduj nás

S UFC jsme už jednali o dalším zápase, přiznal Procházka, jenž odhalil i přibližný termín

S UFC jsme už jednali o dalším zápase, přiznal Procházka, jenž odhalil i přibližný termín

Čas neúprosně kráčí kupředu a spoustu lidí budí stále větší zvědavost. Kdo a kdy vyzve českého samuraje příště?

Jiří „Denisa“ Procházka (27-3-1), který má za sebou veleúspěšnou premiéru v UFC, během níž si vysloužil čestný bonus za nejlepší výkon večera, odhalil, že ihned po skalpu Volkana Oezdemira (17-5) začal s vedením organizace jednat o dalším zápase.

„Už po zápase jsme trochu jednali o případných dalších soupeřích a o tom, jak se bude dál postupovat. Nicméně tohle má na starosti manažer, který to komunikuje s matchmakerem UFC. Neříkám, že o tom nevím vůbec nic, ale momentálně se o to zase tolik nestarám a nechci vypouštět nějaké zavádějící informace, protože se vyhlídky neustále mění. Chci s tím jít ven, až bude něco vyloženě jisté,“ odhalil Procházka.


Jiří Procházka bude mít další zápas v UFC

„Preferuji co nejpřímější cestu k titulu, chtěl bych sekat ty, co jsou v žebříčku přede mnou. Podmínka to ale není,“ vysvětloval Denisa, s jehož jménem se nejčastěji skloňuje současná čtyřka polotěžké váhy Corey Anderson. Jak sám ovšem podotkl, mohl by dostat i někoho, kdo je od osmé příčky níže.


A i když o soupeři můžeme zatím spekulovat, termín druhé bitvy se nám již začíná rýsovat. „S organizací jsme se domlouvali na podzimu. To bych měl mít svůj druhý zápas v UFC. Doufám, že se to splní a klapne to,“ doplnil prostřednictvím aktualne.cz český samuraj, který by prakticky už zanedlouho mohl opět vycestovat na „Bojový ostrov“ Yas v Abú Dhabí. Právě tam se totiž od podzimu znovu přesunou turnaje.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu