Sleduj nás

S RFA to nevypadá moc růžově. Nevím, jestli tam jít, váhá Pirát

S RFA to nevypadá moc růžově. Nevím, jestli tam jít, váhá Pirát
Samuel Krištofič přiznává, že aktuálně řeší svou budoucnost. OKTAGON, Bellator nebo RFA? Vše má své pro i proti.

Byla to v podstatě jen otázka času a nyní nastává chvíle, aby padlo nějaké rozhodnutí. Pirát momentálně nemá platnou smlouvu s žádnou organizací, což mu dává volnou ruku. Nabídek je údajně několik. Teď jen správně vybrat…

„Ano, jsem teď úplně volný a mohu potvrdit, že jsem opět dostal nabídku z Bellatoru... Jenže na termín, který se mi absolutně nehodí… Navíc do polotěžké váhy, kde to pro mě nemá až takový význam... Když mi dají zápas na září nebo říjen, tak budu připravený. Pokud ne, tak holt domácí scéna,“ objasnil Pirát svou současnou situaci.


Domácí scéna čítá dvě velká jména. OKTAGON MMA a Real Fight Arena. S prvním jmenovaným Krištofič zkušenosti má, ale platové požadavky mu nesplní. Druhý jmenovaný mu už platové požadavky splní, ale zato tam vidí jiné nedostatky.

Samuel Pirat Kristofic Oktagon 31


„Co jsem měl možnost vidět RFA turnaj z Ostravy, tak mi přišlo, jako by tam lidé vůbec nebyli. Atmosféra byla velmi slabá. Myslím si, že to pro Borise Marhanského muselo být dost depresivní. A přitom zatím dělají vše správně…,“ zapřemítal.

„Zápasníci jsou v RFA spokojeni, ale přilákat víc lidí do haly se nedaří. Nevypadá to s RFA moc růžově. Jestli to bude takhle pokračovat, nejsem si jistý, jak dlouho ještě vydrží. Což je velká škoda pro fightery, kteří se tam mohou vyzápasit,“ zanalyzoval Krištofič.

https://top-fight.cz/ceska-scena/pirat-otevrene-o-sporu-s-oktagonem-jeho-odchod-vypada-cim-dal-realneji/

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články