Sleduj nás

S Gaethjem bych si rád dal trilogii, navrhuje Poirier. McGregor se oběma vysmál

S Gaethjem bych si rád dal trilogii, navrhuje Poirier. McGregor se oběma vysmálFOTO: UFC

Dustin Poirier hlásí, že je připravený k boji, a proto UFC předložil zajímavou nabídku, která se týká i Justina Gaethjeho.

Tato dvojice se proti sobě postavila 29. července na turnaji UFC 291, kde se podepsala pod jeden z nejpůsobivějších zápasů večera. Justin jej ovládl ukázkovým head kickem, kterým svého soupeře ukončil a vysloužil si tak BMF opasek (pro „Největšího grázla ve hře“).

Jelikož touto výhrou Justin vyrovnal sérii, kterou se svým americkým kolegou má (v dubnu roku 2018 mu podlehl ve 4. kole na TKO), tak se okamžitě začala řešit možnost trilogie, která by rozsekla, jaká z těchto dvou stran je lepší.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Gaethje původně hlásil, že by teď raději zabojoval o regulérní titul lehké váhy, ale protože byl z užší titulové konverzace vynechán, tak se opět otevřela možnost trilogie.

„Myslím si, že to dává dokonalý smysl,“ dostal se ke slovu Poirier. „V boji o pás byl upřednostněn Charles Oliveira, což znamená, že je Justin Gaethje nyní bez soupeře. A jelikož jsem bez soupeře i já, tak proč bychom spolu nemohli uzavřít tu všemi vyhlíženou trilogii?“ dotazoval se.


„Momentálně se nacházím v plném pracovním nasazení. Kdyby mě UFC povolalo, jsem schopný nastoupit klidně hned. Protože mi ale žádná nabídka nepřišla, tak jsem prakticky přesvědčený, že se letos do klece už nepodívám. Nicméně to ještě neznamená, že bych se nemohl začít připravovat na konkrétního soupeře,“ prohlásil pro ESPN MMA.

Shodou okolností Dustinova slova zaslechl i Conor McGregor, který se i navzdory své dlouhé bojové absenci do podobných diskuzí rád zapojuje a provokuje. Nejinak tomu bylo i teď.

„Dustýnek se není schopný smířit s porážkou, která podtrhává jeho uvadající formu. Se mnou ses taky nebavil, když jsem do boje s tebou vstoupil s únavovou zlomeninou, tak nevidím důvod, proč by ti měl Justin, i když sám má průměrnou inteligenci, naslouchat. Jen si to hezky vytrp. Justin tam čeká na mě. Zahřívá mi ten BMF opasek, který se těší, až si ho vezmu do své moci,“ ozval se McGregor, který tak vesměs potvrdil své nadcházející plány. Po návratu jej bude čekat Michael Chandler a pak si půjde po BMF pásu.Další články