Sleduj nás

S Bejrem je to hodně osobní, rád bych pravidla ulice, žádá si Grznár

S Bejrem je to hodně osobní, rád bych pravidla ulice, žádá si Grznár
Po tom, co Aleš Bejr předvedl na akci Clash of the Stars 2, může zapomenout na to, že by se dočkal nějakých férových podmínek zápasu.

Tento spor byl osobní již dříve, ale po nečekaném Bejrově výpadu na zmíněné akci Clash of the Stars už Grznár nemohl jinak. Poté, co byl udeřen naskočeným kolenem, když sotva dobojoval svůj fight, se v něm probudily emoce a křičel: „Já tu špínu rozm*dám! Chcípneš, ty vole!“

Bude válka!


Nebylo to sice oficiálně oznámeno, ale počítá se s tím, že další akce zmíněné organizace ponese zápas právě těchto borců. A Aleš Bejr už na to vesměs zareagoval tím, že zahájil přípravu.

S ohledem na tento fakt musel Grznár svému rivalovi předem připomenout, aby nepočítal s tím, že se jejich zápas ponese pod taktovkou nějakých „férových“ kickboxerských pravidel. Tohle je hodně osobní.

„Po tom, co udělal, i já kašlu na pravidla! Proto půjdeme sport s co nejméně pravidly, a to je MMA s koleny a lokty. Tři roky na tohle čekám a pak bych s ním měl zápasit ve velkých rukavicích v thajském boxu?“ vysmíval se Grznár nějakým podmínkám, které by mohly snížit soupeřovo utrpení, které ho bude čekat.

„Než mě Bejr napadl, bylo to o sportu. Alespoň trochu teda. Teď už to je jen o tom ho rozbít. Takhle se připravil o možnost jít se mnou thajský box. Klidně mu pak v thajském boxu dám odvetu, když bude chtít dostat znovu,” uvedl Grznár.


grznar ko stopka

Pod taktovkou Clash of the Stars se sice konají „MMA zápasy“, ale mají regulovaná pravidla. Žádné lokty a kolena nejsou povoleny. To chce nyní bývalý plzeňský kulturista změnit. Ideální by byl zákon ulice, aby mohl naplnit slova, která vyřkl už po svém posledním zápase do mikrofonu: „To plešaté prase! Ty m*dko! Napadl mě, když jsem to nečekal! Kdyby to nezastavili, tak chcípneš!“

Další články