Sleduj nás

Rychle do formy s krabičkovou dietou! Která je nejlepší?

Rychle do formy s krabičkovou dietou! Která je nejlepší?

Chcete držet dietu, ale nevíte, jak na to? Trend, kterým se v posledních několika letech nechalo inspirovat velké množství profesionálních bojovníků, je pro vás ten pravý. Krabičková dieta, jak již z názvu vypovídá, je založena na pravidelném dávkování jídla, o určeném objemu kalorií a obsahu živin.

Tento způsob stravování má jednu obrovskou devizu, což to je absence přejídání. Právě hektičnost doby a nedostatek času na přípravu jídla dal vzniknou velkému množství firem, které se v tomto „krabičkovém oboru“ vyrojily jako houby po dešti. Kvalita však u většiny nekoresponduje ani v nejmenším s cenou, a proto se vám pokusíme poradit, kde se rozhodně nespálíte.


ABC Dieta je sázka na jistotu

Ať je vaším cílem redukce hmotnosti nebo naopak nabírání svalů, v nabídce naleznete odpovídající program. Krabičky jsou variantou i pro příliš vytížené jedince, kterým prostě čas na zodpovědnou přípravu jídla nezbývá. Nám se po několikaletém zkoušení podařilo najít firmu ABC Dieta, která kromě výše uvedených programů nabízí i jídlo pro lidi s alergií na lepek a laktózu. V nabídce je i program pro diabetiky nebo vegetariány.

ABC Dieta poradí

Všechny jídelníčky jsou sestavovány odborníky na základě vámi zadaných preferencí. Pokud si nejste v čemkoliv jistí, firma nabízí bezplatné telefonické konzultace, kdy vám výživová poradkyně pomůže ušít jídelníček přímo na míru ke snadnějšímu plnění vašich cílů.


Pokud se ptáte, jak to celé u ABC Dieta vlastně funguje, tak jídelníčky jsou sestavené na šest dní v týdnu (neděle volná) a obsahují tři hlavní jídla a dvě svačiny. Všechny pokrmy jsou připravovány z čerstvých surovin a s veškerou péči kvalifikovaným personálem. Srdce firmy, tedy samotná výrobna, leží na Vysočině a ABC Dieta plně využívá surovin od zdejších zemědělců a z okolních BIO farem. K dochucení se používá výhradně mořská sůl a bylinky. Samozřejmostí jsou kulinářské postupy zachovávající maximální množství vitamínů a živin.

Už žádné polotovary

Čeho se rozhodně v krabičkách od ABC Dieta nedočkáte, to jsou dochucovadla, polotovary, náhražky a konzervační látky! Na webových stránkách si můžete svůj jídelníček zkontrolovat vždy týden dopředu a nevyhovující jídlo vyměnit v nastavení.


ABC Dieta má také unikátní systém on-line hodnocení jednotlivých jídel. Díky tomu se podařilo vybrat oblíbená jídla pro valnou většinu strávníků. Firma v současné době operuje již ve třiadvaceti městech po celé republice a pokud vám nevyhovuje žádné z odběrových míst, není problém jídlo doručit na jinou zvolenou adresu.

Strava je v kombinaci s tréninkem klíčovým faktorem, který odděluje vítěze od poražených. Pokud máte v plánu nastartovat svou sportovní kariéru nebo chcete jen zdravější a spokojenější život, ABC Dieta vám může poskytnout plnohodnotný servis.

Reference zákazníků naleznete na webových stránkách abcdieta.cz. Firmu hodnotí vrcholoví sportovci nebo osobnosti z řad herců a zpěváků jako jsou:Další články