Sleduj nás

Růžičku štve, že jsem slavnější Tadeáš než on. A to ještě neví, že ho složím v kleci, směje se Veselý

Růžičku štve, že jsem slavnější Tadeáš než on. A to ještě neví, že ho složím v kleci, směje se VeselýFOTO: CLASH OF THE STARS

Tadeáš Veselý již jednu výhru nad Tadeášem Růžičkou ukořistil a co nevidět přijde i druhá. Z té se ale prý profesionální bojovník už nevzpamatuje.

Oba Tadeášové se představí na červnovém turnaji Clash of the Stars 5, kde se mezi sebou pokusí završit spor, který započal na sociálních sítích. Mawar jakožto slavný profesionální bojovník údajně nemohl skousnout, že se na scéně nachází držitel téhož jména, který je slavnější jak on sám.

„On o tom hovořil už dříve, že ho to žere, že jsem slavnější Tadeáš, než je on,“ povídal Veselý v Cool Star podcastu. „Jeho štve, že když si lidé začali na internetu vyhledávat Tadeáš, tak jim vyskočím já,“ usmíval se mladý kontroverzní influencer, který tak připomínal, že nad svým sokem drží již jednu výhru. A co nevidět přijde i druhá.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Růžička sundal Le Syho (promotér Clashe), když se spolu utkali na OKTAGONu Underground. No a nyní jde Růžička k Le Symu do jeho organizace prosit o peníze,“ smál se Veselý, jak absurdní tato situace je.

„A teď si představte, jaká to pro něho bude potupa, až Růžičku sundám já. Až největší outsider v celé organizaci složí profesionálního fightera,“ mnul si ruce se svým lstivým plánem, na jehož úspěšnou realizaci je ovšem vypsán skutečně vysoký kurz.


Aby se nicméně vyrovnal ten nepoměr kvality a zkušeností mezi oběma bojovníky, přišla organizace Clash of the Stars s úpravou pravidel.

Zatímco Veselý nebude prakticky ničím limitován a na ruce si dá klasické MMA rukavice s minimální výplní, tak Růžička si nasadí dvaceti uncové boxerské rukavice a v boji bude smět používat jenom horní končetiny. I tak mu ovšem bookmakeři silně věří už jenom proto, že jejich zápas nemůže dojít na body. A pokud se přeneseme do hry na vytrvalost, je jasné, komu budou karty nakloněny.


Další články