Sleduj nás

Rozhodně vás nebudu prosit, abyste bojovali, vzkazuje White hříšníkům Jonesovi s Masvidalem

Rozhodně vás nebudu prosit, abyste bojovali, vzkazuje White hříšníkům Jonesovi s Masvidalem

Nejedná se sice o odpověď, jakou bychom očekávali, ale i tak Dana White opět jednou ukázal, kdo je tu boss a že přes jeho rozhodnutí ani vlak nepojede.

Nejprve to byl Jon Jones, kdo požádal o zvýšení platu, kvůli čemuž se i vzdal titulu a řekl, že dokud jej UFC nedocení, tak se nevrátí, a následně se k němu přidal i Jorge Masvidal.

Floridský „gangster“ řeší podobné potíže, nabízená částka k dalšímu utkání se prý ani zdaleka nepřibližuje jeho kvalitám. „Proč bych za svůj příští zápas měl dostat jen polovinu z toho, co jsem dostal za ten minulý?“ ptal se. A organizace to údajně vysvětlila tím, že je v současné chvíli během pandemie problém s penězi a musí se šetřit. Tuto „výmluvu“ Masvidal ovšem nesežral. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

masvidal_rock_ufc

„Myslím si, že každý chce více peněz,“ odpovídal Dana White. „Netýká se to jenom nás, je to v každém sportu. Masvidal říká, že financí máme dostatek, proto si také kupujeme bojový ostrov. Dovolte mi vám ale připomenout, že si žádný ostrov, ku*va, nekupujeme!“ zdůrazňoval, že si ho pouze pronajímá. I tak jsou ty náklady za jeho provoz příliš vysoké.


„Ten ostrov si pronajímáme proto, abychom mohli pořádat mezinárodní zápasy. Aby si všichni ti kluci z Evropy a zbytku světa mohli vydělávat,“ vysvětloval.

masvidal_jorge

„Kdo nechce zápasit, ten nemusí. A to včetně Jorgeho Masvidala s Jonem Jonesem. U nás to nefunguje jako v NFL, kde vás budu pokutovat za to, že nepřijdete na trénink. Všichni naši zápasníci jsou nezávislí dodavatelé a v osobním životě si mohou dělat vše, co se jim jenom zlíbí,“ přibližoval, jak to chodí.


„Rozhodně nebudu nikoho prosit, aby bojoval. Bojovníkům nabízíme zápasy, protože tak je to uvedeno ve smlouvě. Musím vám nabídnout tři zápasy ročně. Vy zase máte možnost je odmítnout,“ uzavřel svou výpověď šéf UFC.  


Další články