Sleduj nás

Romové ze mě dělají blbce, na další gala je prostě už nechci, rozhodl se Karlos Benda

Romové ze mě dělají blbce, na další gala je prostě už nechci, rozhodl se Karlos Benda Foto: Clash of the Stars

Situace v posledních dnech pořádně vyeskalovala do takových výšin, že se i jindy ochotný Karlos Benda rozhodl říct dost.

Na úplně samotném začátku, než se celý ten kolotoč roztočil, byla Karlosova dobrá vůle, která dala jednomu odhodlanému klukovi šanci. Ten kluk se jmenoval Jarda Kotlár a opravdu moc toužil po zápase v Clash of the Stars, kde vyzýval Filipa Grnára, který předtím přemohl Dynamica, tedy jiného romského bojovníka.

Jardovi sice úmysl pomsty nevyšel, ale do Clashe se díky Karlosovi dostal. A dokonce si s ním během chvilky vyhrotil tak velký spor, že jeho vyvrcholení zajímalo prakticky celou Českou republiku.


Co se dělo dál, to všichni dobře víme. Jarda i přes mnohé silácké řeči prohrál – dle svých slov opravdu sporně, protože byl škrcen po gongu a Karlosova rána rozhodně nebyla vypínající – a Benda následně čelil vlně výzev. Drtivá většina z nich přicházela od dalších romských bojovníků, kteří chtěli Jardu pomstít. A mezi touto vlnou se nacházel i strýček Diego Kotlár, jehož chování překročilo všechny meze.

To byla doba, kdy už Karlos vážně uvažoval, že si dá od této sorty lidí pauzu. Následně mu ale Clash předložil velice zajímavou finanční nabídku, a tak do klece po Jardovi s Diegem proti Karlosovi vstoupili rovnou tři soupeři romské národnosti. A aby toho nebylo málo, romský protivník se Karlosovi domlouval i na další, tedy červnový galavečer. Na jednoho člověka je toho trochu až moc.


Protože se nicméně soupeř pro červnový turnaj zranil, dalo několik „velikánů“ hlavy dohromady a Bendovi vybrali jiného (opět) romského fightera.

A v ten moment si Karlos řekl dost…

„Na Clash 8 v červnu už nepůjdu s žádným čáve, protože ze mě obzvláště v posledních dnech dělali blbce. Lhali, jak mohli, a už to bylo tak moc přes čáru, že jsem si řekl ‚Nas*at!‘ To, že dělali blbce ze mě, to vem čert, ale aby ještě dělali blbce i z vedení Clashe, to je moc,“ podivoval se Karlos na svém YouTube kanálu.

Situace byla taková, že organizace Ocelové Pěsti ve spolupráci s Clash of the Stars vymyslely tzv. „Zápas o Bendu“. Do něho byli dosazeni dva romští bojovníci, jež si vybrali organizátoři Ocelových Pěstí. Šlo o Tomáše Klempára a Marka Suroše, přičemž první zmíněný vyhrál na body. Chvíli bylo vše vyřešeno, jenže pak se Klempár zranil a v ten moment se vedení Ocelových Pěstí znovu sešlo, aby Bendovi vybralo nového soupeře.


„Tomáš Klempár se zranil, tak jsem si logicky řekl, že mi bude předhozen Marek Suroš, jenže to jsem se dozvěděl, že s tím se kdosi pohádal, takže ho nechtějí, je mimo hru,“ pokračoval Benda ve vyprávění. „Nic mi do toho není, ale Ocelové Pěsti si vybraly Klempára se Surošem, a když se jeden zraní, tak by měl jít logicky ten druhý, ale to se jim už nelíbilo, protože se s ním ‚pohádali‘, a tak udělali jiný výběr,“ líčil.

„Najednou se tu začala objevovat nová jména, nové výzvy a začalo mě to celé štvát, až to přeteklo k tomu, kdy jsem je všechny poslal někam. Lidé mi začali posílat videa, kde čáve streamovali mezi sebou na TikToku a Facebooku, kde se bavili o tom, koho mi předhodí do zápasu a jak snadné soupeře si vybírám, přitom jsem si nikdy nikoho nevybral. A co mě nejvíc štvalo, bylo to, že ti stejní lidé pomlouvali i Suroše s Klempárem, tedy bojovníky, co mi vybralo vedení Ocelových Pěstí. No prostě na tohle jsem už neměl nervy a nehodlám to více poslouchat,“ rozpovídal se Benda, jehož celé odůvodnění si můžete poslechnout na přiloženém odkazu.  


Další články