Sleduj nás

Rock si po výhře nad Pokorným málem střihl druhý zápas! V Edenu si ho mezi diváky našel Losene Keita

Rock si po výhře nad Pokorným málem střihl druhý zápas! V Edenu si ho mezi diváky našel Losene KeitaFOTO: OKTAGON MMA

Zajímavá situace se odehrála po úvodním souboji hlavní karty turnaje Oktagon 58, kdy byli redaktoři Top-Fight jen pár metrů od místa dění. Shem Rock přesvědčivě zvítězil nad českým veteránem Jardou Pokorným, ale tím jeho akční večer teprve začal. Při odchodu z klece se totiž vynořil Losene Keita, který chtěl osobní spor vyřídit na místě.

Lehká váha organizace Oktagon má dlouhodobě kvalitní obsazení, které reprezentují borci jako Buchinger nebo Paradeiser. Nově příchozí Shem Rock se ovšem rozhodl pasovat do role největší hvězdy a na jeho hledáčku se logicky ocitnul i fenomenální Belgičan. Losene již prokázal, že jeho talent a tvrdost obstojí i proti těm nejlepším. Trash talk od drzého Brita tak nenese příliš dobře a v Edenu se rozhodl, že podobným řečem učiní přítrž.

„Viděl Shem show a kolik jsem dostal pozornosti. Chtěl se přiživit, takže z toho byla hromadná bitka mezi jeho a mým týmem. Jeden od nás se do něj pustil a on se hned stáhl. Vyloženě si mě tam hledal. Nevím, proč to dělal, je to debí*ek. Klidně bych si to s ním rozdal, ale je v té pyramidě. Všechny to zajímá, ale je vidět, kdo tu hraje druhé housle, protože Gamechanger byl na prelims a já na hlavní kartě. Teď mě víc zajímá nějaký Němec ve Frankfurtu nebo hlavní zápas v Liverpoolu,“ popsal na tiskové konferenci konflikt Rock.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Oba bojovníci okolo sebe již nějakou dobu krouží, a to je přesně to, co má Oktagon rád. Případný zápas má tak pro fanoušky zajímavý příběh a je mnohem snazší vystavět okolo něj požadovanou pozornost. Rock je sice klasický záporák, ale bojovat umí a pro Keitu by znamenal zajímavou výzvu. Uvidíme, jak se bude Losene probíjet turnajem Gamechanger, a kdy bude volný pro případný střet. Nyní ho čeká v Bratislavě Predrag Bogdanovič.

Rock se po výhře nad „Juboxem“ marně pokoušel vyzvat německou hvězdu Maxe Cogu. Ten ovšem na přání Angličana nechce slyšet, takže hledání bude pokračovat. Rozjetý Rock bude pro lehkou váhu očividně znamenat velký problém.Další články