Sleduj nás

Roberson bude Machův nejtěžší soupeř, je si dobře vědom Kníže

Roberson bude Machův nejtěžší soupeř, je si dobře vědom Kníže
Makhmud Muradov (24-6) už zná jméno svého příštího soupeře a tentokrát půjde o opravdovou zkoušku, která dokonale prověří jeho schopnosti.

Mach se 18. dubna představí na turnaji UFC 249, jehož vrcholem má být bitva Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson. Jak už sami můžeme tušit, půjde o velmi napínavou show, která přiláká milionovou pozornost. A uzbecko-český zápasník jí bude součástí. Ačkoliv bude čelit velmi silnému protivníkovi.

„Roberson bude určitě Machův nejtěžší soupeř v UFC. Dostal se tam z Contenderu (Dana White's Tuesday Night Contender Series – show, ve které si prezident UFC vybírá zápasníky), kde vyhrál na KO za 15 vteřin. Původně chodil polotěžkou váhu, takže má velký silový fond, ze kterého často a rád čerpá. Jeho základ je boj v postoji, tudíž je to pro Makhmuda dozajista velká výzva. Zápas je potvrzený, my pracujeme na taktice a Machovi začíná tvrdá příprava,“ prozradil skrze iSport.cz trenér Petr Kníže.

Doposud není zřejmé, zdali bude Muradov součástí hlavní karty (spíše tedy ne), co však ale jisté je, že se pokusí na svůj účet připsat již čtrnáctou výhru v řadě. Poslední dvě posbíral v UFC, když nejprve na body skolil tvrdého Alessia Di Chirica a následně knokautoval ostříleného veterána Trevora Smithe.

Karl Roberson (9-2) pro změnu drží sérii „pouhých" dvou výher, zato už se stihl poprat s několika slušnými borci. V UFC navíc jeví ambice zaútočit na přední příčky střední váhy, což mu dodává motivaci před domácím publikem uspět.

Další články