Sleduj nás

Rizin 15, Jiří Procházka vs. Muhammed Lawal: Informace, fight card, výsledky

Rizin 15, Jiří Procházka vs. Muhammed Lawal: Informace, fight card, výsledky

Chvíle, na níž jsme tak dlouho čekali, je tady! Český samuraj Jiří „Denisa“ Procházka vyráží vstříc své titulové šanci, která může pozvednout nejen jeho vlastní kariéru, ale i celou Českou republiku na mapě bojového světa.

V japonské Yokohama Areně se představí celá řada talentovaných bojovníků, mezi nimiž nebude chybět ani nadějný prospekt Tenshin Nasukawa. Jeho si většina evropských fanoušků pamatuje zejména z boxerského klání s Floydem Mayweatherem, jemuž podlehl ještě v prvním kole. Současná situace jej ovšem staví do mnohem lepší pozice, neboť vstupuje do disciplíny, v níž je jasným favoritem.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jako tomu u turnajů Rizinu bývá zvykem, ne všechny zápasy se ponesou čistě na duchu MMA. V nabité kartě nás čekají také kickboxerské duely, přičemž jedním takovým by měla celá akce odstartovat.


Pokud bychom si chtěli vychutnat fight card pěkně dosyta, neměli bychom si nechat ujít souboje Mikury Asakury (9-1), Karla Albrektssona (8-2), Roberta Satoshiho (8-2), tamního hrdiny Kyoji Horiguchiho (26-2) či již jednou avizovaného Tenshina Nasukawy (4-0 MMA, 29-0 kickbox).

Největší pozornost pro české publikum stejně přitahuje Jiří „Denisa“ Procházka, jehož duel s Muhammed „King Mo“ Lawalem uzavře celý turnaj. Vzhledem k tomu, jak značka Rizinu stále stoupá v světovém žebříčku bojových sportů, bude titul v této organizaci znamenat nemalý úspěch. 


„Do své přípravy jsem obětoval všechno. Mým hlavním úkolem bylo poučit se ze svých posledních chyb a zároveň si nastudovat i ty jeho. Strategii mám připravenou, teď bych ji jen rád předvedl v praxi,“ uvedl chvíli před zápasem Procházka. Tak doufejme, že mu hvězdy zůstanou nakloněny.

Turnaj Rizinu nevysílá žádná z tuzemských televizních stanic, tudíž se budeme muset spolehnout čistě na internetové přenosy.

Rizin 15, výsledky

 • Muhammed Lawal vs. Jiří Procházka
  Jiří Procházka def. Muhammad Lawal by knockout (punches), round 3, 3:02
   
 • Tenshin Nasukawa vs. Fritz Aldin Blagtan
  Nasukawa def. Blagtan by technical knockout (knee), round 3, 1:23
   
 • Kyoji Horiguchi vs. Ben Nguyen - Horiguchi def. Nguyen by technical knockout (punches)
 • Roberto de Souza vs. Satoru Kitiaoka - Souza def. Kitaoka by technical knockout (punches)
 • Karl Albrektsson vs. Christiano Frohlich - Albrektsson def. Frohlich via unanimous decision
 • Rena Kubota vs. Samantha Jean-Francois - Kubota def. Francois via unanimous decision
 • Mikuru Asakura vs. Luiz Gustavo - Asakura def. Gustavo via unanimous decision
 • Kana Watanabe vs. Justyna Zofia Haba - Watanabe def. Haba via unanimous decision
 • Koji Takeda vs. Damien Brown - Brown def. Takeda via unanimous decision
 • Seiichiro Ito vs. Manel Kape - Kape def. Ito by knockout
 • Kanako Murato vs. Saray Orozco - Murata def. Orozco by technical submission
 • Taiga Kawabe vs. Thallisson Ferreira - Ferreira def. Kawabe by technical knockout

Rizin 15, stream online zdarma

Snažíme se pro vás najít stream online zdarma, který funguje bez problémů. Občas se může poskytovatel změnit, v případě problémů stačí stránku aktualizovat.


* Přenos skončil


Další články