Sleduj nás

Risknu to! řekl Patrik Kincl a oznámil další zápas už v březnu

Risknu to! řekl Patrik Kincl a oznámil další zápas už v březnuFOTO: OKTAGON MMA

Turnaj Oktagon 54 dostal svůj hlavní zápas. Ostrava se tak může těšit na sjednocující duel ve střední váze, ve kterém se střetnou Patrik Kincl s Piotrem Wawrzyniakem. Očekávaný zápas jsme tak dostali o pěkných pár týdnů dříve, než se všeobecně předpokládalo.

Patrik Kincl těžce nesl, když kvůli zranění z tréninku musel zrušit svůj souboj s Vlasto Čepem. O2 arena se tak musela obejít bez jeho účasti, ale zrodila nového hrdinu. Polský bijec přijal zápas na poslední chvíli, ale rozhodně nevypadal, že vstal z gauče. Piotr byl totiž v plném zápřahu na turnaj KSW, kde figuroval jako náhradník. I když na něj řada nepřišla, forma se hodila, protože mu umožnila naskočit do bitvy o dočasný titul organizace Oktagon. Výsledek už všichni známe. Piotr dokázal „El Chapa“ zdemolovat netradičním stylem a může se těšit se na souboj s českou jedničkou střední váhy.

„Kincl je skvělý soupeř. Rozhodně je komplexnější než Vlasto Čepo. Už se nemůžu dočkat, až bude znám konkrétní datum našeho souboje,“ uvedl před časem Polák. Den D nastane již 2. března na turnaji v Ostravě a bitva o sjednocení titulu střední váhy bude hlavní zápas celého turnaje Oktagon 54.


„Do ideálního stavu mám po zranění daleko, ale už se mi nechce déle čekat. Další možnost by byla až na konci března, kde na mě možná nezbude místo. Hodně se to ve mě bije, ale rozhodlo to, že zranění už není tak čerstvé a v době zápasu by mohlo být zahojené. Musím teď jen omezit tvrdé sparingy, abych se nedostal do stejné pozice jako na konci roku a nesledoval event v televizi,“ uvedl Patrik Kincl v rozhovoru pro kaocko.cz.

Návrat šampiona tak přišel o dost rychleji, než se všeobecně předpokládalo. Zda se Patrikovi risk vyplatí, to se dozvíme již za měsíc na našlapaném turnaji, který nabídne i první kolo Tipsport Gamechangeru.Další články