Sleduj nás

Reyes: Chci předvést pekelně dobrou show, ale šest týdnů na přípravu je opravdu málo

Reyes: Chci předvést pekelně dobrou show, ale šest týdnů na přípravu je opravdu málo

Dominick Reyes (12-1) se už 26. září na UFC 253 popere o pás polotěžké váhy s Janem Blachowiczem (26-8) a jelikož by si přál ze sebe vydat to nejlepší, vyhovovalo by mu, kdyby měl na přípravu více času.

„Jedná se o šampionský zápas a já mám na přípravu jenom šest týdnů? Ale no tak…,“ ušklíbl se během rozhovoru na stanici ESPN Reyes, který je za tuto příležitost jinak velmi vděčný. Pouze si představoval, že do duelu vstoupí za lepších podmínek.

„Rád bych lidem předvedl pekelnou show, která bude zakončena nějakým drtivým KO nebo submisí, jenže to bych si musel Blachowicze pořádně nastudovat. A to zabere trochu déle než šest týdnů,“ podotýkal třicetiletý „Devastator“.


Ačkoliv jsou Reyesovy důvody oprávněné, organizace zřejmě nic měnit nebude. UFC 253 má opět nakročeno k tomu, aby se stalo nejsledovanějším turnajem roku, a zápas takovýchto rozměrů to může jenom potvrdit. Nejprve se určí šampion polotěžké váhy a ihned na to přijdou na řadu Israel Adesanya s Paulem Costou, jež si to rozdají o pás váhy střední.


Další články