Sleduj nás

Řek žijící v Praze si plní sny! Nikolas Stamidis se představí na turnaji I Am Fighter v Sokolově, pak chce Cvernu

Řek žijící v Praze si plní sny! Nikolas Stamidis se představí na turnaji I Am Fighter v Sokolově, pak chce CvernuFOTO: I Am Fighter

Měsíc po historickém galavečeru v Říčanech je tu další event organizace I Am Fighter.

Tentokrát na západě Čech v Sokolově, kde bude v pátek 9. června ve hře pás ve velterové váze do 77 kilogramů. A kam přijede řada nažhavených dobyvatelů.

Organizace IAF je skvělou příležitostí pro mladé talenty, kteří potřebují překlenout amatérský a profi svět MMA.


Páteční turnaj v Sokolově bude premiérou i pro Nicka Stamidise, který je odhodlaný dokázat, že je na tento přechod stoprocentně připravený. Sebevědomý a zdravě drzý mladík se představil v krátkém rozhovoru pro Top-Fight.cz.

FOTO: I AM FIGHTERFOTO: I AM FIGHTER


Ahoj, jsem Nick Stamidis aka Ares. Je mi 24 let, zápasím zhruba 8 let a na svém kontě mám kolem 25 zápasů.

Co víš o svém soupeři a s jakou půjdeš do zápasu taktikou?

O svém soupeři vím, že je to postojář, karaťák, takže počítám s tím, že zápas bude probíhat spíše v postoji, což mi vyhovuje. Každopádně se může stát, že se dostaneme na zem, což si ale myslím, že bude v můj prospěch kdyžtak. Taktiku si nechám radši pro sebe, ale určitě se máte na co těšit.

Jak jsi spokojený s podmínkami v IAF?

S podmínkami v IAF jsem celkem spokojený, co se týče financí, tak samozřejmě, vždycky muže být lépe, ale na to, že mám první profi zápas, tak si myslím, že je to adekvátní. Dále mi vyhovuje, že nejsem nijak vázaný a můžu startovat i pod jinou organizací.


Máš na české scéně nějakého vysněného soupeře?

Na české scéně mám soupeře, se kterým bych chtěl zápas. Tím je Alexandr Cverna. Samozřejmě si dělám srandu, je mi jedno, s kým půjdu, hlavně chci dělat hezké zápasy a vyhrávat.

Kam by ses chtěl s MMA dostat?

V MMA mám cíl dostat se do nějaké přední světové organizace, nemusí to být nutně UFC, zkrátka někde udělat titul a obhajovat.

Víme o tobě, že jsi vynikající boxer. Chceš dál bojovat i v ringu nebo se soustředit pouze na MMA?

Díky za pochvalu, primárně se chci věnovat hlavně MMA, ale určitě si dám ještě nějaký zápas v ringu, ať už box, k1 nebo Muaythai. Chci zápasit co nejvíce.

Máš ještě něco na závěr, co bys chtěl vzkázat našim čtenářům?

Rád bych pozval všechny čtenáře na galavečer IAF 8 do Sokolova. Budu rád, když mě přijdete podpořit. Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kdo mě podporují, trenérům Andrému Reindersovi, Gorovi Harutjunjanovi, Romanovi Gomolovi, dále klukům z Olympu a Jungl BJJ. A také MMA shopu za pomoc v přípravě.  A samozřejmě velké díky rodině za podporu.Další články