Sleduj nás

Redneck Fight 9 je tady! Morava znovu hostí tvrdé rvačky mezi balíky slámy a vzkazuje: Kluci z Clashe, nehlaste se

Redneck Fight 9 je tady! Morava znovu hostí tvrdé rvačky mezi balíky slámy a vzkazuje: Kluci z Clashe, nehlaste seFoto: Redneck Fight

Šance pro každého, bez rozdílu věku nebo zkušeností. Přesně tak byl od začátku koncipován formát turnajů Redneck. Motivace je jasná! Za málo peněz udělat hodně muziky a dát příležitost pořádně pestré partičce bijců.

Od prvního turnaje stojí za Redneck Fight kultovní postava brněnského bojovníka Gaunyho. Zdeněk Pernica toho má za sebou v kariéře spoustu a aktuálně jej mohou fanoušci vídat v nejlepší světové lize, která se specializuje na box bez rukavic. BKFC je pro Gaunyho zajímavou inspirací, ale jeho turnaj má mnohem skromnější kulisy, ale stejně surovou atmosféru.

„Akce Redneck Fight je určena úplně pro všechny, na našich akcích se střídají úplní amatéři bez zápasů, různí rváči, a i profesionální zápasníci, kteří se potřebují vrátit do hry po delší pauze. Proto se zde bojuje podle všech pravidel a je jen na domluvě, co bude povoleno,“ vysvětlil Zdeněk Pernica, že žádné velké síto není nastaveno a hodně tak záleží na jeho citu, který vede k vytvoření divácky zajímavých zápasů.

Souboje se odehrávají mimo klasický ring. Mantinely tak tvoří balíky slámy, které celé akci dodávají pořádně autentický náboj. Fanoušci falešných zápasů a milovníci Clash of the Stars na této akci narazí na tvrdou realitu.


„Bojuje se zde v boxu, K-1 i Muay Thai. Součástí dohody o pravidlech je i výběr rukavic. Klasické 10uncové se tu střídají s menšími na MMA. Nechybí ani bitvy holých kloubů, protože to je návrat ke kořenům veškerého boje,“ vysvětlil Gauny pro Top-Fight.cz, kde je podle něj ukryté kouzlo souboje muže proti muži.

Pořadatel Redneck Fight Zdeněk Pernica

Pořadatel Redneck Fight Zdeněk Pernica. Foto: BKFC


Akce se mohou zúčastnit bojovníci z celé Evropy. Přihlášky jsou již sice dávno mimo svoji expiraci, ale jako na každé podobné akci bude hodně míst pro náhradníky. Pokud se tedy chcete Redneck Fight zúčastnit, ať již jako bojovník nebo divák, neváhejte kontaktovat redakci Top-Fight.cz, která vás odkáže správným směrem. Podrobnosti k turnaji, který se koná už 29. června, naleznete zde.


Další články