Sleduj nás

RedFace hodlá posunout hranice. Organizuje první zápas v plácání na holou

RedFace hodlá posunout hranice. Organizuje první zápas v plácání na holou FOTO: OKTAGON MMA

Pořádně sešvihat svému soupeři zadek, to bude účelem nového druhu zápasu, který chystá organizace RedFace.

Nově vzniklá organizace, která míří na tuzemskou scénu, se původně chtěla zaměřovat na souboje ve fackování. Spustila velké promo, vyvěsila plakáty, bannery, zaplatila zálohy zápasníkům, ale nakonec nedostala povolení tento typ drsné zábavy zrealizovat. „Fackování není považováno za regulérní sport,“ znělo odůvodnění.

RedFace se nicméně nevzdala a svoji původní vizi nepatrně překopala. Namísto červených tváří z udělených facek budeme mít červené zadky. A pak samozřejmě uvidíme i klasické MMA či boxerské zápasy, které jsou v Česku i na Slovensku povolené.


Největší pozornost v posledních dnech vzbudila právě ona plácaná po zadnici. To je věc, nad kterou se zastaví skutečně každý člověk, jelikož tu něco takového ještě nebylo. K boji proti sobě nastoupí dvě dívky, které se budou plácat přes pozadí, na sobě budou přitom mít jenom plavky. Nabídku na tento druh zábavy přijaly tvůrkyně lechtivého obsahu, a sice Kafuu a Petulka. 

„Původně jsem se nechtěla ničeho podobného účastnit, protože se to ke mně úplně nehodí. Pak mě oslovili z RedFace, že se budeme se soupeřkou plácat přes zadek. Tak jsem to přijala s tím, že to může být sranda,“ řekla Kafuu pro Super.cz na tiskové konferenci.


„Jediné, na co se mohu připravit, je zvládání ran, a na to se dá trénovat maximálně doma s přítelem. On i rodiče mě ve všem podporují. Vidí, že je to všechno pro show a srandu,“ svěřila se půvabná blondýnka.

První turnaj RedFace měl proběhnout již koncem února, ale zmíněné problémy donutily organizaci vše přesunout. Nyní tedy přichází druhý pokus, který bude hostit UNYP Arena a termín konání byl určen na 24. června od 19:00.Další články