Sleduj nás

RCC - Mukhamedshin Roman - Kozma David

RCC - Mukhamedshin Roman - Kozma David

Další zápas v ruském angažmá čeká šampiona OKTAGONu ve veltrové váze Davida Kozmu již tuto sobotu na akci Russian Cagefighting Championship. Po úvodním vystoupení, kdy si David v těžkém zápase poradil na body s Alexeyem Shurkevichem, čeká Růžového Pantera Roman Mukhadeshin.

Ten má rekord sedm výher a dvě porážky, kdy všechny vítězství získal submisí! Mezi jeho oblíbené techniky patří rear-naked-choke a gilotina, které mu přinesly po třech vítězstvích. Zajímavé je, že loni v únoru bojoval také s Alexem Shurkevichem, ale narozdíl od Kozmy mu podlehl na body.

David Kozma je na 27let neskutečně zkušeným borcem. Momentálně disponuje bilancí 26 výher a deseti porážek, kdy 50 % vítězství získal submisí. Smlouvu s ruskou organizací si vysloužil vynikajícími výkony na domácí půdě a hlavně vítěznou šňůrou, která mu vynesla titul OKTAGONu. Poslední, kdo na svěřence Marka Lončáka vyzrál, je legendární Petr Kníže na akci XFN 6. Od té doby Kozma jede jako stroj a zvládl vyřídit například Maďara Kerestesze a Piráta Kristofiče.

Všechny zápasy v RCC mají vysokou úroveň a je jasné, že David nebude výhry vozit zadarmo. I v tomto případě očekáváme tuhý boj, ve kterém bude klíčové přežít začátek zápasu, dokud jsou borci málo zpocení a submise se lépe utahují. Mukhadeshin vyhrává většinu zápasů v prvním kole, takže pokud se boj bude natahovat, dá se očekávat, že kardio mašina Kozma přebere otěže a soupeře postupně utrápí. Věříme, že vítězná série bude pokračovat a vsadíme si na Kozmu i přes nízký kurz 1.25.



Další články

Jako by vůbec neexistovala! Shopaholic Adél míří k soudu bez dokladů. Tajný plán nového mecenáše selhal

Insolvenční sága ostravské princezny se blíží do svého velkého finále, ale hlavní aktérka má jeden drobný technický problém. Dne 29. června by se měla postavit před soud, jenže k tomu, aby se vůbec dostala do jednací síně, by musela oficiálně existovat. Adéla Pulcová totiž aktuálně nedisponuje ani platným občanským průkazem, a co hůř, úřady jí nový odmítají vydat bez druhého dokladu totožnosti.

Jako by vůbec neexistovala! Shopaholic Adél míří k soudu bez dokladů. Tajný plán nového mecenáše selhal