Sleduj nás

Raut na OKTAGONu 43 byl horší než školní jídelna! odcházel domů hladový Leo Brichta

Raut na OKTAGONu 43 byl horší než školní jídelna! odcházel domů hladový Leo BrichtaFOTO: OKTAGON MMA

Milovník bizáru, tvůrce podcastů a v neposlední řadě také špičkový zápasník. To jsou všechno polohy, ve kterých mají fanoušci hvězdu PriMMAt gymu zafixovanou.

Nyní se Leo Brichta projevil také jako velký gurmán a v budoucnosti možná i profesionální kritik restauračních zařízení.

V rozhovoru, který moderoval Willy Cao, totiž přišla řeč na srovnání OKTAGONu a Clash of the Stars, který Leo uchopil z málo vídané stránky. Neporovnával samozřejmě kvalitu bojovníků a ani velikost show, ale zaměřil se na servis pro bojovníky a jejich doprovod, ze kterého nebyl po turnaji OKTAGON 43 příliš nadšený.

„Pokud srovnám Clash a OKTAGON, tak asi Clash, protože tam mají alespoň přístup k rautu. Já nevím, tady ta školní jídelna. Já se fakt nenajedl. Na Clash byl normální raut, burgry, bylo tam maso a všechno. Tady vařený kuřecí stehno a ta rýže byla taky totálně bez chuti,“ konstatoval Brichta, který byl samozřejmě spokojený s výsledkem kamaráda Davida Kozmy, ale jinak zůstal jeho mlsný jazýček silně neuspokojený.

Leo brichta se představí tento víkend na turnaji polské organizace KSW. Turnaj, který se odehraje ve Varšavě na Národním stadionu s kapacitou šedesát tisíc diváků, bude pro KSW akcí roku a šanci zde bojovat dostávají pouze naprostá esa známé organizace.


Leo si z monstrózního galavečeru příliš těžkou hlavu nedělá a i během náročné přípravy si našel čas na svůj podcast BRICHTATALK, kam si tentokrát pozval zaměstnance KFC Maxgreena.

„Podcast je totálně rozjetý. Máme čísla! Trvalo nám dva měsíce se dostat tam, kam jiní za tři roky. Díky fanouškům a lidem, co mají rádi můj humor. Dělat podcasty mě baví víc než MMA,“ prohlásil s lehkou nadsázkou Leo.

Zdroj: Leo Brichta InstagramDalší články