Sleduj nás

Rakic: Já a Blachowicz máme nedořešený byznys. Bez odvety nemůže jít o pás

Rakic: Já a Blachowicz máme nedořešený byznys. Bez odvety nemůže jít o pás
Jan Blachowicz se vehementně hlásí o slovo v boji o titul. Rakič o jeho zásluhách ale velmi pochybuje.

Třicetiletý bojovník podstoupil s Blachowiczem 14. března vzájemný duel, ve kterém si smolně zranil koleno. Následně již nemohl pokračovat a jeho polský soupeř vyhrál dodatečně na technické KO.

Pro Jana to byl signál, že si získal hlavní slovo v boji o titul. Jiří Procházka ho ale pro tuto chvíli odmítl a Rakič by toho rád využil.


„Neexistuje šance, že by šel Jan o titul dříve, než mi dá odvetu. V tom duelu rozhodně nepředvedl nic, čím by mě ohrozil nebo čím by si ten zápas o pás zasloužil. Naopak jsem ho já měl dobře načatého,“ věří Rakič.

„Jane, buď k sobě upřímný. Vážně si myslíš, že si po svých dvou posledních výkonech zasloužíš bojovat o pás? Glover tě přejel a se mnou jsi prohrával. Neporazils mě. Ano, do rekordu se ti sice zapsala výhra, ale technicky vzato jsi mě neporazil. Zranil jsem se,“ vyjasňoval mu.


„Ty a já spolu máme nedořešený byznys. Kdyby mi tehdy nevyskočilo koleno, určitě bych neprohrál a teď bych šel o titul. To je třeba zohlednit. Proto dává odveta absolutní smysl,“ vyjádřil se Rakič v MMA Junkie radiu.

rakic zraneni mma

Blachowicz: Musím jít o titul


Polský veterán si ovšem postavil hlavu. Je mu jednu, co říká jeho okolí. On je nyní povinný vyzývatel číslo jedna.

„Když mě Jirka odmítl, tak nejspíš budu muset učinit razantní změnu. Fanoušci mě chtějí vidět v boji o pás a já jim ho chci znova doručit. Možná bych tedy vážně měl přejít o divizi dolů,“ pověděl polský ranař novináři Arielovi Helwanimu.

„Pokud mi bude přislíbena ta šance, tak bych šel porazit Izzyho do jeho kategorie. Pro titul udělám cokoliv. Budu trpět, bude mě to stát spoustu sil, avšak ten titul chci,“ zněl verdikt bývalého šampiona, který se chce opět dostat ke královské koruně.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview

Tento víkend nás čeká další turnaj organizace UFC, který proběhne v APEXu v Las Vegas. Původně se měl uskutečnit na území Jižní Koreje, ale díky problémům s halou se vše odehraje v tradičních prostorách nevadského sportovního centra.

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview