Sleduj nás

Rahman: Klidně bych s Paulem bojoval zadarmo, fight se nemusel rušit

Rahman: Klidně bych s Paulem bojoval zadarmo, fight se nemusel rušit
Hasim Rahman Jr. vyčetl Paulovi, že zcela zbytečně zrušil celý turnaj. „Mohli jsme spolu bojovat, ale on se bál!“

Jake Paul se nyní zlobí, ovšem skutečnost je taková, že nechtěl bojovat se soupeřem, který váží více jak on. A to byť jen o pár „gramů“.

„Je to jeho turnaj a jeho pravidla. Ale ať si nestěžuje, že přišel o prachy za zálohu, když ten turnaj klidně mohl pokračovat. Kdo to kdy viděl, aby se rušil celý turnaj kvůli jednomu člověku, který o kousek nesplní váhový limit?“ ptal se Hasim.


Jedenatřicetiletý americký boxer je nyní za toho špatného. Tím by ale údajně nemusel být, kdyby mu soupeř dal šanci.

„Stačilo by, aby mi dovolili v posledním týdnu shodit co nejvíce kilo. Jakeovi bych se co nejvíce přiblížil. Řekl jsem sice, že nesplním limit, ale neřekl jsem už, že se mu nezvládnu co nejvíce přiblížit,“ sdělil na svých sociálních sítích.


„Já z toho upřímně cítím strach. Jake se bál, že by prohrál. Já bych bojoval klidně zadarmo. Vesměs by mi stačilo 5 tisíc dolarů, které by pokryly mé nezbytné náklady. Pokud je i tato částka pro něho problém, pak je chyba u něj,“ dodal Rahman, který se podle všeho druhé šance už nedočká.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články