Sleduj nás

Pukač po sparingu s Vémolou: Ta jeho síla a technika mi otevřely oči!

Pukač po sparingu s Vémolou: Ta jeho síla a technika mi otevřely oči!
Slovenský zápasník Robo Pukač posloužil Karlosu Vémolovi jako sparingpartner v přípravě na titulový duel proti Jokerovi Aleksandaru Iličovi.

Původně si chtěl zatrénovat především Karlos Vémola, ale jak se později ukázalo, lekci dostal hlavně Robo. Ten má za sebou perný letecký den.

„Dnes jsem měl možnost podstoupit sparingy s Oktagon šampionem Karlosem Vémolou. No a dopadl jsem přesně tak, jak dopadne každý jeho soupeř,“ bral to Pukač s úsměvem, ačkoliv přiznával, že sám toho musí ještě hodně zlepšovat.

„Střetnout se s takovou silou a technikou bylo pro mě velké překvapení. Až bych řekl, že mi to otevřelo oči. Mám skutečně na čem pracovat… Každopádně jedno velké díky a jdeme zpátky makat!“ popsal svůj netradiční zážitek.

Karlos Vémola: Nejdřív titul a pak svatba


Sám Karlos Vémola mluvil o tom, že udělá vše, aby pás Oktagonu zůstal doma v Česku. Jednak nechce, aby si ho odnesl „nějaký“ Srb, ale také nechce, aby musel znovu odkládat svatbu. Jak je totiž známo, své snoubence Lele dal slib, že si ji vezme až poté, co se stane šampionem.

„Získám pás a během pěti dnů budu muset všechno ohledně svatby zorganizovat,“ prozradil Vémola, který už má údajně zarezervované i místo svatby. „Chci něco menšího, ale rozhodně u toho nesmí chybět kolotoče, lvi a takovéto světské věci, které mám rád,“ smál se.


karlos vemola zem

Co by se ale stalo, kdyby to náhodou nedopadlo? Kdyby „Joker“ Ilič vytasil některé ze svých pověstných KO a na čele divize do 93 kg stanul on?

„O variantě, že bych nebyl šampion, jsem ani nepřemýšlel. Kdybych se třeba zranil těsně před zápasem, tak by se svatba musela udělat příští rok, a to už by žena neměla úplně radost. Do třetice všeho dobrého. Já myslím, že Lela je teď můj největší fanoušek, aby se to neodkládalo,“ dodal Vémola, jenž se pokusí naplnit papírové předpoklady a po odchodu Viktora Pešty se stát novým mistrem polotěžké váhy.

Další články