Sleduj nás

Pudilová: Všichni si myslí, že mě z UFC vykopnou. Potřebuji si srovnat myšlenky a začít znovu

Pudilová: Všichni si myslí, že mě z UFC vykopnou. Potřebuji si srovnat myšlenky a začít znovu

Jediná česká zástupkyně z řad UFC už je zpátky v rodné zemi, do níž se vrátila z New Jersey. Právě zde podstoupila svůj poslední zápas, který bohužel pro ni neskončil dobře. Lucie Pudilová si připsala již třetí prohru v řadě a nyní riskuje svou budoucnost v nejlepší MMA organizaci světa.

„Všichni si myslí, že mě vykopnou,“ reagovala po návratu Lucka, která by ještě ráda celou širokou veřejnost přesvědčila o opaku. „Já si vůbec nemyslím, že by mě vykopli. Mám tři porážky, ale s jakými soupeřkami. Jedna jde teď o titul (Liz Carmouche), přitom jsem ji málem uškrtila. Zápas předtím byl vyhlášený fightem večera (duel s Irene Aldanou), dostala jsem bonus. Přitom to nebyly zápasy na hlavní kartě, vůbec nechápu, jak mi to můžou dávat. Aby člověk získal bonus 50 tisíc dolarů, tak fakt musí udělat zápas,“ podotýkala.

Aby si svou bilanci mohla napravit, potřebuje udělat vše proto, aby svůj poslední duel ve smlouvě s UFC vyhrála. Přední zápasníci nejen z České republiky se shodují, že pokud někdo budí zájem a získává bonusy za podstoupená utkání (jako právě Lucka), pak jej Dana White nevyhodí. A právě v tomto drží příbramská rodačka výhodu.

„V UFC jsou třeba bojovníci, kteří mají tři výhry za sebou, stejně je vykopnou, protože mají nudný zápasy. Mně je pětadvacet, myslím si, že jsem na začátku něčeho nového, změnila jsem se. Cítila jsem se proti Antonině super, ale zachrápala jsem. Teď vím padesát způsobů, jak bych reagovala, ale už je pozdě. Prostě jsem usnula a konec,“ byla si vědoma Lucka.


Jako ve všech ostatních případech bývá zvykem, nyní je potřeba si srovnat myšlenky a pak začít znovu. „Musím se z porážky psychicky dostat, šla jsem pro vítězství, s tímhle jsem tam letěla, zápas i tak probíhal. Jenže blbě to nevyšlo, z toho se musím vzpamatovat,“ pravila Pudilová, v níž se ještě mísily emoce. „Jsem spokojená s výkonem, ale jsem nas*aná, že to takhle skončilo. Nemůžu se na sebe zlobit, přišel blbej moment,“ vracela se k tomu škrcení od soupeřky.

Na příští fight přijdou i mírné změny v přípravě. „Dokážu boxovat, zápasit, ale já potřebuju dát vše dohromady, aby bylo vše top. Potřebuju víc holek na trénování komplexního MMA. Já si myslím, že potřebuju holky na sparingy, kluci mi povolí. Na tréninku se někdy dostanu do situací a oni mi něco odpustí, neuškrtí mě. V zápase jsem neviděla, že teď přichází riziko, v tréninku jsem se z toho dokázala dostat, kluci mi povolili, oni mě takhle brutálně nevzali,“ připomínala opět ten okamžik, který ukončil zápas.


Kdy přijde další souboj, to je zatím jen otázkou. Věci si potřebují teď chvíli sednout. „Po třech prohrách bych se měla dát psychicky dohromady. Do posledního zápasu jsem šla přemotivovaná, a to byl velký kámen úrazu. Chce to čas, potřebuju klidnější hlavu,“ potvrzovala a uzavírala Pudilová.

Zdroj: sport.cz


Další články