Sleduj nás

Pudilová už zná jméno soupeřky, do boje půjde v srpnu

Pudilová už zná jméno soupeřky, do boje půjde v srpnu

Česká zápasnice ve službách největší bojové společnosti se již dozvěděla jméno své další soupeřky. Tou je čtyřiatřicetiletá bojovnice, která doposud prohrála jenom jedno utkání!

Se zprávou ohledně návratu „Příbramské střely“ přišla jako první stanice ESPN, která od nového roku nahradila stanici Fox, a tudíž se pod jejími křídly konají podobně zvučné eventy. Ten, jenž ze všeho nejvíce zajímá nás, se bude konat již toto léto, a sice 3. srpna (UFC on ESPN 5).


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Organizace během pondělního večera odhalila, že právě na tomto turnaji bude headlinovat bývalý velterový šampion Robbie Lawler, proti němuž se postaví navrátilec Colby Covington. Lucka by měla bojovat na stejné kartě.

Za soupeřku jí byla zvolena Antonia „Pantera“ Shevchenko, která se může pochlubit úctyhodným profesionálním skóre sedmi výher a jen jedné porážky. Jediný její neúspěch přišel formou split decision, tedy těsného bodového rozhodnutí.


Již dříve Lucka odhalila, že její příští protivnice bude dobrá postojářka. Shevchenko je dvojnásobnou mistryní světa v Muay Thai, což znamená, že toto tvrzení naplňuje dokonale. Lidé se tedy budou moct těšit na dobrou show.


Další články