Sleduj nás

Pudilová prohrála i s Američankou Kish. Sudí ji nedali ani jedno kolo!

Pudilová prohrála i s Američankou Kish. Sudí ji nedali ani jedno kolo!

Tvrdý verdikt a ještě krutější realita. Lucie Pudilová musela už počtvrté v řadě přihlížet tomu, jak rozhodčí po zápase zvedají ruku soupeřce. Protentokrát to bylo ovšem o to horší, protože šlo úplně o všechno.

Příbramská zápasnice vstupovala do posledního zápasu své smlouvy s UFC s jasným záměrem. Tím bylo předvést dobrý výkon, který by zakončila velmi důležitou výhrou. Osud jí do cesty přidělil poměrně hratelnou soupeřku, ale ani s ní si Lucie nedokázala poradit.

Celá bitva se až do závěrečných patnácti vteřin konala v postoji. První kolo patřilo Justine Kish, která určovala tempo duelu a Pudilovou prakticky do ničeho nepustila.


V druhém dějství se probudila i česká lvice, jež se snažila dorovnat průběh zápasu, ale i zde byla přesnější opět soupeřka. Třetí kolo pak znovu ovládla viditelně živější Američanka, jejíž snahu bodoví sudí odměnili plným počtem bodů (3x 30:27).


Je těžké pro tuto chvíli předpovědět, co s Lucií i nadále bude. Po čtyřech prohrách v řadě by ovšem bylo bláhové si vůbec myslet, že by s ní organizace prodloužila smlouvu. O projednávání zájmu dalších možných adres je nyní ještě brzy, a tudíž si na ten správný verdikt budeme muset chvíli počkat. 


Další články