Sleduj nás

Promotér Hearn varuje Ruize: Podepsal jsi smlouvu, teď musíš dodržet podmínky!

Promotér Hearn varuje Ruize: Podepsal jsi smlouvu, teď musíš dodržet podmínky!

Ačkoliv se nový král těžké váhy tváří jako nebojácný hrdina, který je ochotný své panství obhájit i v odvetě, tak si stále diktuje podmínky, které by mu obhajobu měly ulehčit.

Jednou a dá se říct hlavní podmínkou je i místo, kde se má odveta mezi Andym Ruizem a Anthonym Joshuou konat. Jak bylo uvedeno ve smlouvě, tak se má opakovaný zápas konat na místě, které vybere poražená strana (patrně tedy Británie). To se ale mexickému šampionovi vůbec nelíbí.

„Přeju si odvetu v Mexico city, Los Angeles, Las Vegas anebo znovu v New Yorku. Já jsem šampion a já vybírám, žádná Anglie!“ nechal se slyšet Andy Ruiz, jemuž se z neznámých důvodů na Britské ostrovy vycestovat nechce.


Co však netuší, je to, že daný kontrakt obsahuje i potencionální místo konání, jehož výběr není v jeho pravomoci.


„Dohoda byla podepsána ještě předtím, než se Andy stal šampionem. Obě strany ji odsouhlasily. Odveta se tedy bude konat tam, kde rozhodne Joshua. A pokud to bude v Anglii, bude to v Anglii,“ osvětloval promotér Eddie Hearn.

Výkonem statného Mexičana jinak nijak neopovrhoval. „Andy byl vybrán z užší skupinky kandidátů. Chtěli jsme soupeře, co bude atraktivní a silný. Vybrali jsme si ho, protože jsme věděli, že tohle splňuje, což v boji také prokázal. Nyní však musí dodržet druhou část dohody. Joshua rozhodne, kde se bude konat odveta!“ zdůraznil Hearn.


Další články