Sleduj nás

Procházku pořád sleduji, možná se ještě utkáme, přeje si šampion Bellatoru

Procházku pořád sleduji, možná se ještě utkáme, přeje si šampion Bellatoru
Vadim Nemkov stále vzpomíná na bitvu s Procházkou a přeje si, aby měl jednoho dne šanci na odvetu.

Nemkov vládne polotěžké váze Bellatoru, kde nyní v noci z pátka na sobotu během povinné obhajoby přemohl vyzývatele Coreyho Andersona (ano, přesně toho, který se prohlašoval za nejlepšího zápasníka této divize).

Ruský bijec má na kontě 15 výher a pouhé dvě porážky. Ty přišly již před sedmi lety a o první z nich se postaral právě český samuraj Jiří Procházka. Tedy ten muž, se kterým by si Vadim jednou rád střihl odvetu.


„Pořád sleduji Jirkovy zápasy. Sleduju prakticky všechno dění, které se děje v mé divizi, a tudíž vím, jak se Jirkovi nyní daří. Jsem rád, že jsem měl tu šanci mu v minulosti čelit, a doufám, že nám osud ještě svede cesty dohromady,“ sdělil Nemkov své přání.

nemkov prochazka Nemkov & Procházka z roku 2015


Platnou smlouvu má nicméně s Bellatorem, kde má už teď domluvený další zápas. A kupodivu to bude po Andersonovi s dalším veteránem UFC.

„Předem se tušilo, že když Corehyo porazím, bude mým dalším soupeřem Yoel Romero. A já jsem za to rád, protože je to velké jméno, které v tom světovém MMA něco znamená. To, že je starší, ještě neznamená, že není dobrý. Naopak je moc dobrý a ve skvělé formě. Těším se na to,“ svěřil se Nemkov.


Další články