Sleduj nás

Procházka se vyjádřil k Hillově vyhrožování. Mistrovský opasek mu dlouho neponechá

Procházka se vyjádřil k Hillově vyhrožování. Mistrovský opasek mu dlouho neponecháFOTO: UFC

Jamahal Hill to se svými pravidelnými útoky přehnal. Z Jirky udělal naprostého amatéra, který se téměř až minul povoláním. Reakce na sebe proto nenechala dlouho čekat.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Současný šampion polotěžké váhy UFC ukazuje svoji druhou tvář. Přesně tu, které chybí pokora a nějaké uznání a bohužel pro české publikum, častým terčem těchto urážek je právě Jiří Procházka.

Hill se snaží Procházku vytáhnout co nejdříve do boje, ideálně by jej rád uspořádal hned, ale nebere přitom ohled na Jirkovu zdravotní stránku. Když mu tedy český bijec sdělil, že se vrátí, až bude připravený, dočkal se další salvy urážek, ponižování a posměšků.


„Už dlouhou dobu říkám, že mi Jirka jako bojovník přijde přeceňovaný. Ano, porazil sice Oezdemira nebo Reyese, ale jeho styl doprovází mnoho chyb. Měl jen štěstí, že na ně nekapituloval dříve, jenže takovou kliku nemůže mít pořád. Já jsem tím, kdo tu jeho štěstěnu utne,“ věří si Hill.

„Vím, že je Jirka postojář a miluje přestřelky. Já mu jednu takovou nabídnu. Půjdu s ním do otevřeného ohně, ale dám mu takový výprask, že ho nechám padat žebříčkem, že se zpátky nahoru už nedostane. Jako MMA zápasník jsem ve všech ohledech lepší. To jsem řekl a za tím názorem si stojím, v létě to dokážu!“ vzkázal mu skrze portál MMA Junkie.


Nemám potřebu někoho ponižovat, odpovídá Procházka

Jiří Procházka je pravý opak Jamahala Hilla a toho, co se tu snaží rozjet. Nikterak zle o něm nemá potřebu mluvit, naopak si své argumenty schovává až do oktagonu.

„Co se Hilla týče, tak všichni vědí, co je ten člověk zač. A všichni zároveň vědí, jaký jsem já. Nebudu nikoho snižovat, ale se vší pokorou říkám, že si jdu pro pás. Nic víc, nic míň. Jdu si pro pás a to je všechno. Nemám zapotřebí nikoho vyzdvihovat ani ponižovat,“ odpověděl Procházka ve stém díle Breakdownu, kde dal jasně najevo, že se nehodlá zabývat dětinskými řečmi jeho soupeře. Až přijde čas, dá mu prostor mluvit v kleci.


Další články