Sleduj nás

Procházka: Na UFC do Prahy jsem mohl, ale chtěli po mně smlouvu na 4-5 zápasů

Procházka: Na UFC do Prahy jsem mohl, ale chtěli po mně smlouvu na 4-5 zápasů

Jiří „Denisa“ Procházka se na pražském UFC turnaji bohužel neukáže. Jak nám on sám potvrdil, zájem o jeho služby sice byl, ale protože má platnou smlouvu s Rizinem, o přestupu alespoň prozatím neuvažoval.

To, že se Denisa na turnaji skutečně nepředstaví, se vědělo již několik týdnů dopředu, avšak spíše se jenom čekalo na oficiální potvrzení přímo z úst zkušeného českého bojovníka, jemuž se v posledním zápase, který se odehrál na konci roku 2018, podařilo porazit Brandona Halseyho.


„Pod Rizinem na mě tento rok čekají tři zápasy. Na galavečer v Praze by mě i pustili, ale problém byl v tom, že se UFC se mnou snažilo vyjednat smlouvu na alespoň 4-5 zápasů. Z toho důvodu to neprojde,“ prozradil fighter z divize polotěžké váhy, který se pod podpisem japonské značky pokusí zaútočit na pás šampiona.

Ačkoliv byly podmínky ze strany UFC nepřijatelné, v budoucnu by mohlo být vše jinak. „Prozatím se vidím v Rizinu, kde bych rád získal titul. UFC můžu zkusit potom. Nejdůležitější pro mě je se držet nastoleného tempa. Mám nějaké představy o své budoucnosti. Rozhodně chci zůstat na té nejvyšší úrovni,“ prozradil Procházka, čímž de facto zamítl i potenciální návrat na českou scénu.Další články