Sleduj nás

Procházka: Jsem si vědom, co mě v UFC čeká. Chci jim ale ukázat, co tam ještě neviděli

Procházka: Jsem si vědom, co mě v UFC čeká. Chci jim ale ukázat, co tam ještě neviděli

Jen co se upsal UFC, spousta lidí přímo z branže ho začala varovat, aby si dával pozor, na jaké území vstupuje. Zdejší liga už opravdu překypuje kvalitou. Jiří Procházka si je však moc dobře vědom toho, co ho čeká, ale ani to mu nebrání v tom, aby si to tam nemohl jít užít. 

„Vím, že mě tam čekají velcí borci, a vím, že mě čekají tvrdé fighty, ale určitě nic z toho se svým týmem nepodceňujeme. Naopak se jim tam chystáme jít ukázat, co tam ještě neviděli,“ pronesl ve videu pro sport.cz český samuraj, který se už nemůže dočkat, až naskočí do svého prvního zápasu.

„Ať už přijde absolutně kdokoliv, tak je mi to naprosto jedno. Těším se na ten boj, ve kterém chci ukázat to nejlepší ze mě,“ přislibuje.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Velkou psychickou vzpruhou každého zápasníka v nové organizaci je, pokud se mu podaří hned první duel vyhrát. Jiří Procházka do UFC vstupuje jako šampion polotěžké váhy Rizinu, který se už stihl vrýt do podvědomí znalejších MMA fanoušků. A nyní své postavení bude chtít prokázat.


„Do UFC vstupujeme s pokorou, ale chceme ukázat, že jsme nejlepší na světě. Chceme mít ten pás. Je to další krok na naší cestě, a abychom došli úspěšně až k cíli, tak musíme zdolat ty nejlepší soupeře,“ přidával svůj názor trenér Jaroslav Hovězák.

Závěrem zbývá už jen doladit, kdy ta velmi očekávaná premiéra bude. Co se Denisa nechal slyšet, tak by si přál zápasit ještě před letními prázdninami a tuto zprávu potvrdil i jeho tým. Jméno soupeře a místo konání bychom se prakticky mohli dozvědět už brzy.


Další články