Sleduj nás

Procházka a jeho první pocity z Hilla: Ani se mi nedokázal podívat do očí!

Procházka a jeho první pocity z Hilla: Ani se mi nedokázal podívat do očí! FOTO: UFC

Po všech těch siláckých řečech, které Jamahal Hill na adresu Jiřího Procházky měl, se při setkání tváří v tvář na nic nezmohl. 

Oba borci se spolu setkali nyní v Las Vegas, kde se konal turnaj UFC 285, a tak bylo jasné, že je jen otázkou času, než si je vyhledají kamery. Všichni se následně dožadovali, aby si Jirka s Jamahalem dali vůbec první vzájemný staredown a pocítili energii toho druhého. Své poznatky z tohoto setkání bývalý český šampion sdělil serveru iSport.cz. 

„Hill na mě působil tím způsobem, že se snažil se všemi přátelit. Připadalo mi to trochu na sílu. Ale to je jedno. Co se týká mě... Já už si uvědomil plnou hodnotu toho být šampionem. A s touhle aurou jsem tam byl. A s touhle aurou jsme se společně setkali. Věřím, že tohle je má cesta. 


Na konci jsme si podali ruce, řekli jsme si všechno v dobrém, přece jen jsme profesionálové a v tomhle umíme udržet chladnou hlavu. Sice mu to chvilku trvalo, než se na mě dokázal podívat normálně. Přestože jsem tam hned ze startu cítil velikou rivalitu... Nebyl úplně v pohodě s tím podat si ruce, ale je v pohodě. Vidím v něm dobrého člověka a někoho, kdo se umí držet pod kontrolou, a to je to hlavní v téhle hře.“ 

Zajímavé ovšem je, že se Hill řadí k těm bojovníkům, které Procházku pravidelně uráží nejen na sociálních sítích, ale i při veřejných rozhovorech. Kolikrát své schopnosti přirovnal mnohem výše nad ty jeho a jednou dokonce tvrdil, že se z něj Jirka pos**e, až ho potká naživo. Teď se to však stalo, ale Jiří si jednak nenadělal do kalhot, ale navíc ani necítil, že by jeho soupeř byl nějak mimořádný. 


Je tohle signál, že Hill nakonec nebude takový sebevědomý bojovník, na kterého si hraje? A dojde vůbec na souboj s Procházkou už teď v létě? Počkáme si na nějakou lékařskou zprávu a možná již za pár týdnů budeme znát oficiální odpověď. 


Další články